РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (164)Журнали та продовжувані видання (2)Автореферати дисертацій (15)
Пошуковий запит: (<.>U=Х999.80$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 105
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Дерев'янко С. М. Обмеження права громадян на участь у виборах і референдумах: порівняльно-правовий аналіз норм конституцій світу // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2009. - Вип. 44.
2.

Шевчук В. О. Перспективи дослідження специфіки державно-правового устрою Київської Русі в порівнянні з державно-правовим устроєм інших країн // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2010. - Вип. 48.
3.

Терещук М. М. Різновиди республіканської форми правління: порівняльна характеристика // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2006. - Вип. 33.
4.

Білорицький Г. О. Питання міжнародного права і прав людини в конституціях країн СНД та праві Держави Ізраїль (порівняльний аналіз) // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2005. - Вип. 29.
5.

Швидюк С. М. Польське і українське спеціальне законодавство щодо національних меншин: порівняльна характеристика // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2005. - Вип. 30.
6.

Ганжа Н. В. Поняття, зміст і порядок реалізації права на пікетування в Україні та Російській Федерації: порівняльний аналіз // Держава та регіони. Сер. Право. - 2013. - Вип. 2.
7.

Величко Д. С. Конституційно-правове регулювання зовнішньополітичної діяльності держав (порівняльно-правовий аспект) : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02. — Київ, 2014
8.

Ганжа Н. В. Конституційне регулювання основ економічних відносин у деяких країнах Близького Сходу (Бахрейн, Ірак, Туреччина) // Держава та регіони. Сер. Право. - 2010. - Вип. 1.
9.

Вітман К. М. Порівняльний аналіз інститутів національно-культурної автономії та досвіду їх впровадження в Росії та Естонії // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2009. - Вип. 46.
10.

Алєксєєнко І. Г. Форми правління в європейських країнах: шлях до уніфікації монархії та республіки // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2010. - Вип. 50.
11.

Черненко В. О. Місце та роль президентів України та Франції у системах забезпечення національної безпеки цих держав // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2005. - Вип. 29.
12.

Голяк Л. В. Спеціалізовані омбудсмени та квазіомбудсменівські служби: порівняльний аспект // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2004. - Вип. 26.
13.

Голяк Л. В. Становлення і розвиток інституту омбудсмена: порівняльний аналіз // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2004. - Вип. 25.
14.

Волощук О. Т. Проблема припинення повноважень Президента: порівняльно-правовий аналіз конституцій та політичної практики Франції, Росії та України // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2004. - Вип. 24.
15.

Крапівін О. В. Конституціоналізм у порівняльній перспективі // Наук. пр. НаУКМА. (Миколаїв. філ.). - 2001. - 10.
16.

Воробйова Г. Є. Співвідношення міжнародного та внутрішнього права за чинними конституціями України та Греції: порівняльно-правовий аналіз // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2008. - Вип. 40.
17.

Волощук О. Т. Правова доктрина про місце президента в системі поділу влади (на прикладі конституційної теорії і практики Франції, Росії, України) // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2002. - Вип. 18.
18.

Убери Т. Л. Сравнительный анализ прав и обязанностей парламентариев Украины и Грузии // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2002. - Вип. 17.
19.

Ганжа Н. В. Порівняльна характеристика структур Регламенту Верховної Ради України та Регламенту Національного Зібрання Республіки Вірменія: теоретичні проблеми // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2002. - Вип. 17.
20.

Убери Т. П. Сравнительная характеристика института неприкосновенности парламентариев Украины и Грузии // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2001. - Вип. 14.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського