РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (254)Автореферати дисертацій (54)
Пошуковий запит: (<.>U=Р413.52$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 504
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Харченко Н. В. Желчнокаменная болезнь : (Клиника, диагностика, профилактика, лечение). — К.: Генеза, 2000
2.

Сисоєва І. О. Використання диференційованої дієти у хворих на жовчнокам'яну хворобу після холецистєктомії на санаторному етапі лікування. — 2004 // Мед. реабилитация, курортология, физиотерапия.
3.

Бисмак Е. В. Влияние занятий лечебной физической культуры на вегетативный статус женщин зрелого возраста с патологией желчевыделительной системы. — 2005 // Физ. воспитание студ. творч. спец.
4.

Мацегора Н. А. Изменение кинетической функции желчного пузыря у больных желчнокаменной болезнью в процессе реабилитации после ЭУВЛ . — 2004 // Мед. реабилитация, курортология, физиотерапия.
5.

Майкова Т. В. Стан імунної ланки регуляції у хворих на хронічний гастродуоденіт, поєднаний із хронічним безкам'яним холециститом та хронічним панкреатитом. — 2004 // Мед. перспективи.
6.

Скрипник І. М. "Хофітол" як препарат вибору в лікуванні хворих на хронічний токсичний гепатит у поєднанні із захворюваннями біліарного тракту. — 2004 // Клініч. фармація.
7.

Ткач С. М. Лікування унітіолом хворих з діабетичним холецистопарезом. — 2002 // Ендокринологія.
8.

Терещук С. И. Применение лечебной физкультуры при патологии желчно-выделительной системы. — 2003 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
9.

Ткач С. М. Стан моторики жовчних шляхів у хворих на цукровий діабет 1 типу. — 2002 // Ендокринологія.
10.

Щербиніна М. Б. Біліарна патологія: причини, механізми розвитку, принципи діагностики та лікування. — 2003 // Лікування та діагностика.
11.

Дяків В.  Біомінералогічні фактори ущільнення та руйнування приповерхневих прошарків фасеткових жовчних каменів. — 2003 // Мінерал. зб.
12.

Дзяк Г. В. Современные аспекты диагностики и лечения дискинезии желчевыводящих путей : Метод. рек. — Д.: СПД Коляда О.П., 2004
13.

Пасиешвили Л. М. Кальцийзависимые механизмы прогрессирования ишемической болезни сердца у больных с хроническим бескаменным холециститом. — 2007 // Врачеб. практика.
14.

Василюк М. Д. Кількісні і якісні показники диск-електрофореграми сироваткового білка в поліакриламідному гелі у хворих на гострий холецистит, ускладнений коломіхуровим інфільтратом. — 2005 // Львів. мед. часоп.
15.

Чернова В. М. Сучасні підходи до терапії хронічного безкам'яного холециститу. — 2005 // Клініч. фармація.
16.

Бойко В. В. Холедохолитиаз (диагностика и оперативное лечение) : монография. — Х.: Нове слово, 2008
17.

Ганич О.  ВІС-НОЛ у лікуванні дискінезій жовчного міхура у хворих із виразкою дванадцятипалої кишки та хронічним гастродуоденітом. — 2003 // Ліки України.
18.

Харченко Н. В. Вміст ліпідів у крові та жовчі і корекція його змін у хворих з постхолецистектомічними синдромами. — 2002 // Клініч. хірургія.
19.

Коломоєць М. Ю. Вплив блокаторів ліпоксигенази на стан оксидантно-антиоксидантної системи у пацієнтів з ішемічною хворобою серця та супутнім хронічним холециститом. — 2002 // Сучас. гастроентерологія.
20.

Лизогуб В. Г. Вплив дискінезії жовчовивідних шляхів на перебіг ішемічної хвороби серця. — 2004 // Лікар. справа.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського