РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (45)Автореферати дисертацій (4)
Пошуковий запит: (<.>U=Р415.12<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 222
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Афанасьєва Н. І. Особливості тиреоїдного гормонального гомеостазу при захворюваннях щитовидної залози у сучасних радіаційно-екологічних умовах України. — 1998 // Укр. радіол. журн.
2.

Афанасьєва Н. І. Структурно-функціональні особливості щитовидної залози у хворих з її вузловими утвореннями. I. Ультраструктура аденоматозно зміненої щитовидної залози у хворих на вузлове воло. — 1998 // Укр. радіол. журн.
3.

Афанасьєва Н. І. Особливості тиреоїдного гормонального гомеостазу при гіперплазії щитовидної залози у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. — 1998 // Укр. радіол. журн.
4.

Славнов В. М. Радіонуклідна діагностика життєздатності та гормоноутворення трансплантатів органних культур щитовидної залози у хворих на гіпотиреоз. — 1998 // Укр. радіол. журн.
5.
Введение в радиационную тиреоидологию. — К.: Томирис-Н, 2006
6.

Федоренко И. Д. Влияние различных схем анестезиологического пособия на динамику уровня кортизола у больных диффузным токсическом зобом. — 2005 // Пробл. мед. науки та освіти.
7.

Мишуніна Т. М. Вплив іонів йоду на міжнуклеосомну фрагментацію ДНК у тканині щитоподібної залози хворих на різну тиреоїдну патологію. — 2007 // Ендокринологія.
8.

Сидорчук І. Й. Тиреопатії в Карпатському регіоні : Моногр. — Чернівці: Медун-т, 2007
9.

Хворостинка В. Н. Эндокринология на стыке тысячелетий. — 2007 // Врачеб. практика.
10.

Кравченко В. І. Моніторинг стану йодного забезпечення жіночого та дитячого населення Автономної Республіки Крим. — 2009 // Ендокринологія.
11.

Воскобойник Л. Г. Симпортер натрію/йоду (NIS): структура, функція, механізми регуляції, роль в патогенезі тироїдної патології (огляд літератури та власні дані). — 2008 // Ендокринологія.
12.

Матасар И.  Частота заболеваний щитовидной железы среди населения Украины. — 2002 // Ліки України.
13.

Пількевич Л. І. Високомолекулярна та фрагментована ДНК у тканині щитоподібної залози хворих з різної тиреоїдною патологією. — 2007 // Журн. Акад. мед. наук України.
14.

Родинський О. Г. Механізми функціонування компонентів спинномозкових рефлекторних дуг за умов гіпертироксинемії. — 2009 // Мед. перспективи.
15.

Тодоріко Л. Д. Особливості цитокінової регуляції та кооперації при хронічних обструктивних захворюваннях легень у літньому та старечому віці залежно від функціональної активності щитоподібної залози та рівня кортизолу. — 2009 // Пробл. старения и долголетия.
16.

Венцківський Б. М. Удосконалення методів діагностики та лікування доброякісних захворювань матки у поєднанні з патологією щитовидної залози. — 2008 // Здоровье женщины.
17.

Гульчій М. В. Рак щитоподібної залози у поєднанні з іншою тиреоїдною патологією: особливості клініки, діагностики та лікування : автореф. дис... д-ра мед. наук. — К., 2008
18.

Калініченко О. В. В-, Н- ТА L-катепсиноподібна активність у плазмі крові хворих з еутироїдним вузловим зобом і хворобою Грейвса. — 2010 // Ендокринологія.
19.

Чимпой К. А. Зміни тиреоїдного гомеостазу у хворих на хронічні дифузні захворювання печінки та патогенетичне обгрунтування їх корекції : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.02. — К., 2011
20.

Паньків В. І. Практична тиреоїдологія : монографія. — Донецьк: Заславський О.Ю., 2011
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського