Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=РА330768$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Яценюк А. П. 
Організація системи банківського нагляду і регулювання в Україні : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.04.01 / А. П. Яценюк; Укр. акад. банк. справи. - Суми, 2004. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано необхідність організації ефективного банківського нагляду та регулювання з метою забезпечення фінансової стабільності банківської системи. Розглянуто міжнародний досвід та стандарти банківського регулювання та нагляду. Визначено основні підходи щодо стратегічного управління системною банківською кризою з метою розробки системи ефективного банківського нагляду та регулювання, досліджено методологічні засади організації банківського нагляду у системі Національного банку України. Розглянуто процедури проведення Національним банком України різних форм контролю за діяльністю банківських установ: ліцензування та реєстрацію, безвиїзний нагляд, інспектування. Проаналізовано фінансово-економічну діяльність банківської системи України. Запропоновано модель раннього реагування Національного банку України на проблеми банків з метою запобігання виникнення банківських криз. Досліджено процес формування системи страхування депозитів в Україні, розроблено пропозиції щодо процедур банківських банкрутств з метою виключення впливу на стабільність банківської системи. Створено модель організації банківського нагляду на основі оцінки чутливості банківської установи до ризику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-218

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА330768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського