Бази даних


Наукова періодика України - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Повнотекстовий пошук
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (1)
Список видань за алфавітом назв:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  W  
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  

Авторський покажчик    Покажчик назв публікацій



Пошуковий запит: (<.>AT=Ведміцький Біноміальні перетворення в формуванні$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Ведміцький Ю. Г. 
Біноміальні перетворення в формуванні узагальненої задачі Коші [Електронний ресурс] / Ю. Г. Ведміцький // Вісник Вінницького політехнічного інституту. - 2015. - № 3. - С. 91-95. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vvpi_2015_3_16
Розкрито прямий та зворотний закони відповідності між множиною дійсних і множиною комплексних коефіцієнтів двох взаємопов'язаних лінійних диференціальних рівнянь довільного порядку, кожне з яких у самостійний і незалежний спосіб здатне описувати неперервний рух узагальненої за числом ступенів вільності динамічної системи із зосередженими параметрами в фундаментальній задачі Коші, яку сформульовано в першому випадку в термінах дійсних функцій часу, а в другому - їх комплексних зображень, що дозволяє безпосередньо здійснювати постановку однієї із зазначених форм задачі Коші на основі іншої як в узагальненому за порядком диференціального рівняння вигляді, так і в окремому за заданих конкретних умов, незалежно від фізичної природи досліджуваної системи.
Попередній перегляд:   Завантажити - 589.667 Kb    Зміст випуску    Реферативна БД     Цитування
 
Відділ наукової організації електронних інформаційних ресурсів
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського