Бази даних


Наукова періодика України - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Повнотекстовий пошук
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (1)
Список видань за алфавітом назв:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  W  
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  

Авторський покажчик    Покажчик назв публікацій



Пошуковий запит: (<.>AT=Pandey Solving third-order boundary value$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Pandey P. K. 
Solving third-order boundary value problems with quartic non polynomial splines [Електронний ресурс] / P. K. Pandey // Журнал обчислювальної та прикладної математики. - 2017. - № 1. - С. 112-121. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/jopm_2017_1_12
Представлено новий числовий метод другого порядку для розв'язування крайових задач третього порядку з використанням квартичних неполіноміальних сплайнів. Встановлено збіжність методу й описано обчислювальні експерименти, що демонструють ефективність та обгрунтованість методу.
Попередній перегляд:   Завантажити - 411.203 Kb    Зміст випуску    Реферативна БД     Цитування
 
Відділ наукової організації електронних інформаційних ресурсів
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського