Наукова періодика України Acta medica Leopoliensia


Гладких Ф. В. 
Характеристика терапевтичного ефекту ібупрофену та його комбінації з вінбороном за даними гематолоґічних показників на моделі ад'ювантного артриту у щурів / Ф. В. Гладких, Н. Г. Степанюк // Acta medica Leopoliensia. - 2015. - Т. 21, № 4. - С. 64-70. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Lmch_2015_21_4_14
Експериментально встановлено, що терапія ад'ювантного артриту ібупрофеном у комбінації з вінбороном є більш безпечною, ніж монотерапія ібупрофеном. На це вказувало повне відновлення рівня всіх біохімічних та гематологічних показників крові на тлі лікування ад'ювантного артриту вказаною комбінацією лікарських засобів.Экспериментально установлено, что терапия адъювантного артрита ибупрофеном в сочетании с винбороном более безопасна, чем монотерапия ибупрофеном. На это указывало полное восстановление уровня всех биохимических и гематологических показателей крови на фоне лечения адъювантного артрита указанной комбинацией лекарственных средств.
  Повний текст PDF - 236.599 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Гладких Ф.
 • Степанюк Н.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Гладких Ф. В. Характеристика терапевтичного ефекту ібупрофену та його комбінації з вінбороном за даними гематолоґічних показників на моделі ад'ювантного артриту у щурів / Ф. В. Гладких, Н. Г. Степанюк // Acta medica Leopoliensia. - 2015. - Т. 21, № 4. - С. 64-70. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Lmch_2015_21_4_14.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Гладких Федір Володимирович (1992–) (медичні науки)
 • Степанюк Наталія Георгіївна (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського