Наукова періодика України Современная педиатрия


Боярчук О. Р. 
Сучасні погляди на діагностику гострої ревматичної лихоманки відповідно до перегляду критеріїв Джонса 2015 року / О. Р. Боярчук // Современная педиатрия. - 2016. - № 8. - С. 90-93 . - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Sped_2016_8_19
Розглянуто питання діагностики гострої ревматичної лихоманки (ГРЛ) відповідно до перегляду критеріїв Джонса 2015 р. Експертами виділено великі та малі критерії для груп населення з низьким ризиком та помірним і високим ризиком розвитку ГРЛ. Особливе значення надається діагностиці субклінічного кардиту, який під час перегляду 2015 р. віднесено до великих критеріїв. Виділені експертами чіткі доплерографічні та морфологічні критерії ревматичного кардиту надають можливість проводити вчасну діагностику та уникати випадків як гіпер-, так і гіподіагностики.
  Повний текст PDF - 111.082 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Боярчук О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Боярчук О. Р. Сучасні погляди на діагностику гострої ревматичної лихоманки відповідно до перегляду критеріїв Джонса 2015 року / О. Р. Боярчук // Современная педиатрия. - 2016. - № 8. - С. 90-93 . - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Sped_2016_8_19.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Боярчук Оксана Романівна (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського