Наукова періодика України Здоровье мужчины


Підмурняк О. О. 
Особливості виконання ендовідеохірургічних оперативних втручань при патології верхніх сечових шляхів у хворих з ожирінням / О. О. Підмурняк // Здоровье мужчины. - 2015. - № 3. - С. 107-109. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zdmu_2015_3_24
Наведено результати порівняння факторів, які визначають агресивність оперативного втручання у пацієнтів з нормальною масою тіла, з надлишковою масою тіла та з ожирінням. Науково обгрунтовано доцільність передопераційного планування розташування троакарів на підставі запропонованого алгоритму. Доведено, що в групі хворих з ожирінням та без ожиріння достовірну різницю було відзначено у відстані між точками розташування троакарів, у тривалості оперативного втручання, у відповідності анестезіологічної підтримки та розміру операційної рани. За іншими факторами агресивності операції вірогідної різниці не відзначено.
  Повний текст PDF - 670.811 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Підмурняк О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Підмурняк О. О. Особливості виконання ендовідеохірургічних оперативних втручань при патології верхніх сечових шляхів у хворих з ожирінням / О. О. Підмурняк // Здоровье мужчины. - 2015. - № 3. - С. 107-109. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zdmu_2015_3_24.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Підмурняк Олександр Олексійович (медичні науки)
 • Підмурняк Олексій Олексійович (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського