Наукова періодика України Клінічна анатомія та оперативна хірургія


Підмурняк О. О. 
Особливості лапароскопічних операцій з приводу каменів нирок та верхніх відділів сечоводів / О. О. Підмурняк // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2014. - Т. 13, № 4. - С. 15-18. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/kaoch_2014_13_4_5
Висвітлено досвід лікування пацієнтів з уролітіазом з порівнянням між малоінвазивними та відкритими урологічними операціями. Всього прооперовано 130 пацієнтів з уролітіазом нирок та верхніх відділів сечоводів. Основну групу становили 92 пацієнта, прооперованих з використанням лапароскопічних методів, їх дані порівняно з даними 38-ти пацієнтів з відкритими операціями. Застосування лапароскопічної технології надає змогу знизити вимоги до знеболювання, прискорити відновлення в після-операційному періоді й повернення до нормальної активності у порівнянні з відкритою хірургією.
  Повний текст PDF - 527.17 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Підмурняк О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Підмурняк О. О. Особливості лапароскопічних операцій з приводу каменів нирок та верхніх відділів сечоводів / О. О. Підмурняк // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2014. - Т. 13, № 4. - С. 15-18. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/kaoch_2014_13_4_5.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Підмурняк Олександр Олексійович (медичні науки)
 • Підмурняк Олексій Олексійович (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського