Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ZP=0000313759<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Гетьман А. П. 
Правове регулювання екологічної безпеки в Україні : навч. посіб. / А. П. Гетьман, М. В. Шульга, В. Л. Бредіхіна, І. В. Кирєєва, Т. В. Григор'єва, В. І. Гордєєв, М. К. Черкашина, Т. В. Лісова, Л. В. Лейба, Д. В. Санніков, О. С. Лисанець; Нац. ун-т "Юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого". - Х. : Право , 2012. - 294 c. - укp.

Висвітлено основні засади правового захисту населення від негативного впливу навколишнього середовища. Розглянуто питання забезпечення вимог екологічної безпеки у ході розміщення, проектування, будівництва, реконструкції, введення в дію та експлуатації промислових підприємств. Увагу приділено правовому регулюванню суспільних відносин щодо безпечного поводження з токсичними хімічними речовинами, засобами захисту рослин, мінеральними добривами, нафтою та нафтопродуктами. Проаналізовано питання правового регулювання екологічної безпеки у сфері поводження з відходами, а також за умов використання джерел акустичного, електромагнітного, іонізуючого та іншого шкідливого впливу фізичних факторів. Акцентовано на екологічній безпеці транспортних та інших пересувних засобів і установок як джерелах шкідливих фізичних впливів. Наведено характеристику правових засад забезпечення ядерної та радіаційної (радіоекологічної) безпеки, вимог екологічної безпеки від неконтрольованого та шкідливого біологічного впливу, а також щодо військових, оборонних об'єктів та військової діяльності. Розкрито особливості юридичної відповідальності за порушення вимог законодавства про екологічну безпеку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)021.11 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА752619 Пошук видання у каталогах НБУВ 

 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського