Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ZP=0000369323<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Газети України 1935 - 1940 років у фондах Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського : каталог : [у 2 ч.]. Ч. 1 / ред.: О. С. Онищенко, Г. В. Боряк, В. М. Горовий, Л. А. Дубровіна, Г. І. Ковальчук, Л. В. Муха, В. Ю. Омельчук, В. І. Попик; уклад.: О. А. Вакульчук, О. С. Залізняк, К. В. Лобузіна, О. С. Лук'янчук, Н. Ф. Самохіна; НАН України, Нац. б-ка України ім. В.І. Вернадського. - К., 2012. - 567, [1] c. - укp.

У першій частині ретроспективного каталогу, що містить описи 3 038-ми назв, у хронологічному порядку за алфавітом назв наведено бібліографічні відомості про республіканські, обласні, міські, районні та багатотиражні газети, які видавалися партійними та радянськими органами, військовими, профспілковими, культурно-освітніми та іншими установами. Вміщено також описи одноденних випусків газет, видань виїзних редакцій, спецвипусків та різних додатків, газет, які виходили в Криму (що увійшов до складу Української РСР 1954 р.). Каталог має два покажчики - географічний (з назвами газет, що виходили у певному населеному пункті протягом зазначеного періоду) та покажчик мов видання, є також список скорочень. На підставі масиву газет, відображених у покажчику, зроблено висновок, що у 1935 - 1940 рр. існувала велика різногалузева мережа періодичних видань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Я171(4УКР)1-11 + Я51(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: В353924/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського