Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ZP=0000371375<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Підмурняк О. О. 
Моделювання гострого панкреатиту в експерименті / О. О. Підмурняк // Хірургія України. - 2012. - № 2. - С. 129-132. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Описано експериментальну модель гострого панкреатиту (ГП), апробовану на 20 лабораторних щурах. За результатами проведених досліджень визначено, що розвиток деструктивних форм ГП у випадку каналікулярно-гіпертензійної моделі пов'язаний з порушенням цілісності стінок протокової системи підшлункової залози (ПЗ) та підвищенням тиску в її протоці. Морфологічні дослідження показали, що у 75 % випадків набрякового та у 100 % - деструктивного ГП мають місце порушення цілісності протокової системи та ацинусів ПЗ. Результати експерименту слід ураховувати в клінічній практиці, оскільки додаткове підвищення внутрішньопротокового тиску у ході проведення діагностичних процедур до оперативного втручання та під час нього при порушенні цілісності тканини ПЗ з високим ступенем вірогідності може призвести до виникнення ГП.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.601.1-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 

 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського