Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ZP=0000442682<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Міщук С. 
Нездійснений проект бібліотечної "Волиніки": з історії книжкового зібрання Волинського краєзнавчого музею у Житомирі у 20-х рр. XX ст. / С. Міщук // Бібл. вісн.. - 2002. - № 3. - С. 16-22. - укp.

Проаналізовано історію бібліотечної справи, культурного життя Волині, долю книжкових фондів Наукової бібліотеки при Волинському науково-дослідному краєзнавчому музеї у Житомирі, на тлі подій 1928 р., коли бібліотечні колекції та зібрання України за постановами Народного комісаріату освіти УСРР передавалися до головних державних книгосховищ України та зосереджувалися за регіональним принципом у кількох найбільших бібліотечних центрах України. Розкрито важливі аспекти історії бібліотечного зберігання. Було зроблено спробу створення регіональної наукової бібліотеки у Житомирі - історично сформованому центрі культурного життя України. Детально розглянуто боротьбу інтелігенції краю за право на свою історію та культуру наприкінці 1920-х - у 1930-ті рр.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч733(4Укр)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14595 Пошук видання у каталогах НБУВ 

 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського