Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ZP=0000609195<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Павлишин Г. А. 
Особливості функціонування клітинного та гуморального імунітету у хворих на ювенільний ревматоїдний артрит / Г. А. Павлишин, Т. А. Ковальчук, О. Р. Боярчук, Т. В. Гаріян // Боль. Суставы. Позвоночник. - 2015. - № 4. - С. 28-33. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Мета роботи - вивчити стан клітинного та гуморального імунітету в дітей із ювенільним ревматоїдним артритом (ЮРА). Обстежено 48 хворих на ЮРА, 24-х хворих на реактивний артрит та 22-х практично здорових дітей. Установлено, що ЮРА асоціюється з вірогідним зниженням рівнів CD3<^>+-, CD4<^>+-, CD8<^>+-, CD16<^>+-лімфоцитів у периферичній крові, високими рівнями IgА, IgЕ, TNF-alpha, IL-4, IL-8 та незміненими показниками IgM і IgG, що пов'язано із хронізацією ревматоїдного процесу. Необхідність ретельного спостереження та тривалої терапії хворих у періоді ремісії зумовлюють дефіцит CD8<^>+-лімфоцитів та високі показники CD4<^>+/CD8<^>+, CD3<^>+/CD16<^>+, IgЕ, IL-4. Перебіг реактивного артриту супроводжується низьким вмістом CD3<^>+-клітин та незміненими рівнями імуноглобулінів у периферичній крові.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.418.120.161

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100581 Пошук видання у каталогах НБУВ 

 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського