Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ZP=0000621455<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Гладких Ф. В. 
Характеристика терапевтичного ефекту ібупрофену та його комбінації з вінбороном за даними гематологічних показників на моделі ад'ювантного артриту у щурів / Ф. В. Гладких, Н. Г. Степанюк // Львів. мед. часопис. - 2015. - 21, № 4. - С. 64-70. - укp.

Експериментально встановлено, що терапія ад'ювантного артриту ібупрофеном у комбінації з вінбороном є більш безпечною, ніж монотерапія ібупрофеном. На це вказувало повне відновлення рівня всіх біохімічних та гематологічних показників крові на тлі лікування ад'ювантного артриту вказаною комбінацією лікарських засобів.

Экспериментально установлено, что терапия адъювантного артрита ибупрофеном в сочетании с винбороном более безопасна, чем монотерапия ибупрофеном. На это указывало полное восстановление уровня всех биохимических и гематологических показателей крови на фоне лечения адъювантного артрита указанной комбинацией лекарственных средств.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р418.12-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15657 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського