РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (112)Автореферати дисертацій (39)
Пошуковий запит: (<.>U=Р733.413.201.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 181
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Завеля Е. М. Стан слизової оболонки товстої кишки у підлітків з гастродуоденальною патологією. — 1999 // Вісн. пробл. біології і медицини .
2.

Белоусов Ю. В. Гелікобактерна інфекція, інтрагастральна кислотність і дуоденогастральний рефлюкс при гастродуоденальній патології в дітей: причинно-наслідкові взаємозв'язки. — 2004 // Перинатологія та педіатрія.
3.

Фролова Т. В. Особенности метаболических нарушений костной ткани у детей с гастродуоденальной патологией в условиях действия неблагоприятных факторов окружающей среды. — 2006 // Врачеб. практика.
4.

Рубцова Є. І. Вивчення процесів кислотопродукції та кислотонейтралізації шлунка і їх порушень у дітей та підлітків з гастродуоденальними захворюваннями методом інтрагастральної pH-метрії. — 2004 // Сучас. гастроентерологія.
5.

Пахомов А. П. Влияние пелоидина и комбинированного применения маалокса при лечении хронических гастритов и гастродуоденитов у детей. — 2004 // Вестн. физиотерапии и курортологии.
6.

Щебликіна Н. К. Динаміка показників кровообігу і функціонального стану міокарда під впливом лікування у підлітків з первинним хронічним гастродуоденітом, ускладненим нейроциркуляторною дистонією. — 2003 // Вісн. Сум. держ. ун-ту. Сер. Медицина.
7.

Абатуров О. Є. Досвід застосування прокінетика Периліуму у дітей з хронічною гастродуоденальною патологією. — 2004 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
8.

Бабич И. А. Изменения местного протеиназно-ингибиторного потенциала у детей, больных хроническим эрозивным гастритом. — 2002 // Лікар. справа.
9.

Ващенко Л. В. Інгібітори протонної помпи в лікуванні гастродуоденальної патології у дітей. — 2004 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
10.

Бекетова Г. В. Клініко-експериментальне обгрунтування диференційованої терапії хронічних гастродуоденітів у дітей. — 2004 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
11.

Борисенко М. І. Клінічне значення зрушень в ліпідному обміні при хронічному гастродуоденіті у дітей. — 2004 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
12.

Денисова М. Ф. Комплексне використання альтану в лікуванні хронічних гастродуоденальних захворювань у дітей. — 2004 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
13.

Решетилов Ю. И. Опыт применения дыхательного хелик-теста с уреазой при заболеваниях органов гастродуоденальной зоны у детей и подростков. — 2002 // Сучас. гастроентерологія.
14.

Борисенко М. І. Роль хронічної вогнищевої інфекції лімфо-епітеліального глоткового кільця у формуванні хронічного патологічного процесу в шлунку та дванадцятипалій кишці (клініко-експериментальне дослідження). — 2003 // Журн. Акад. мед. наук України.
15.

Абатуров О. Є. Системна ензимотерапія в лікуванні дітей з хронічними гастродуоденітами, що протікають поєднано з захворюваннями щитовидної залози. — 2004 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
16.

Борисенко М. І. Стан місцевого імунітету верхніх відділів травного каналу у дітей з хронічним гастродуоденітом. — 2004 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
17.

Волосовець О. П. Використання препарату "Пробіовіт" у дітей старшого віку. — 2005 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
18.

Белоусов Ю. В. Гастродуоденальная патология и биоценоз кишечника у детей. — 2007 // Соврем. педиатрия.
19.

Богмат Л. Ф. Ендоскопічні та морфологічні аспекти захворювань верхніх відділів травного тракту у підлітків із системною дисплазією сполучної тканини. — 2005 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
20.

Борисенко М. І. Застосування Гастритолу в комплексному лікуванні хронічного гастродуоденіту у дітей. — 2006 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського