Бази даних

Листівки періоду (1880-1945 рр.) - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
 Знайдено в інших БД:Література з книгознавства (17)Картотека книгознавчих статей (1)Іноземні стародруки (3)Видання гражданського друку (1)Рідкісні видання (35)
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=АНТОНОВИЧ$<.>+<.>A=ОМЕЛЯН$<.>+<.>A=МИКОЛОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5
1.

Кл 0891 (Прим.: 2)

[Винниченко]

ПРОМОВА ГОЛОВИ ДИРЕКТОРІЇ ВИННИЧЕНКО НА ТРУДОВОМУ КОНГРЕСІ [Листівка] : "Засідання 25 січня 1919 р. розпочинається о 1 год. 45 хв. ..." / [Винниченко]. – Київ: Друк. Р. К. Лубковського, датовано за змістом [1919, січ., 25]. – 1 арк. з зв. в 4 стп.; 45,5 х 27,5 см.

Анотація:

Текст промови голови Директорії Винниченко на Трудовому контресі.

Ключові слова: промова В. Винниченко.

Особи, згадані в тексті :

Вітик; Манульський; Раковський; Ленін; Петлюра; Швець; Андрієвський; Макаренко; Пятаков; Ауслендер; Балбачан; Троцький; д'Ансельн; Гришин-Алмазов; Дзеваницкий; Матвеев; Яниев; Бориус; Ланжерон; Балле; Ненюков; Антонович; Греков; Сиркаль; Пильц; Зиновьев; Милюков; Гучков.

Підписи: Без підпису.

Печатки: ЦАОР МВД УССР * Харьков * БИБЛИОТЕКА (Прим.: 1); Центрально-наукова БІБЛІОТЕКА АН УРСР № 1669 ; 2080 (Прим.: 1, 2).

2.

Кл 0577

Подольская Окружная по делам о выборах в Учредительное Собрание Комиссия.

СПИСКИ КАНДИДАТОВ ВО ВСЕРОССИЙСКОЕ УЧРЕДИТЕЛЬНОЕ СОБРАНИЕ ПО ПОДОЛЬСКОМУ ИЗБИРАТЕЛЬНОМУ ОКРУГУ [Листівка] : "Список №1. Украинская партия социалистов-революционеров ..." / Подольская Окружная по делам о выборах в Учредительное Собрание Комиссия. – [Вінниця]: Тип. Вин[ницкой] гор[одской] упр[авы], датовано за змістом [1917, верес. - жовт.]. – 1 арк. в 5 стп.; 42 х 52 см.

Анотація:

Списки кандидатів від політичних партій та суспільно-громадських організацій по Подільській виборчій окрузі до Всеросійських установчих зборів.

Ключові слова: списки кандидатів.

Слова перед назвою:

Подольская Окружная по делам о выборах в Учредительное собрание комиссия.

Особи, згадані в тексті :

Григорьев Никифор Яковлевич; Мачушенко Владимир Исидорович; Николайчук Иван Маркович; Верхола Трофим Феодорович; Видыбида Петр Порфирьевич; Шиманович Иоанникий Иванович; Антонович Дмитрий Владимирович; Исаевич Дмитрий Григорьевич; Любинский Николай Михайлович; Блонский Пантелеймон Иосифович; Шевченко Мефодий Иоакимович; Ткач Петр Дмитриевич; Дудич Владимир Самуилович; Головчук Данил Иванович; Дячук Авксентий Фомич; Герасименко Антон Григорьевич; Литвицкий Николай Алексеевич; Петлюра Симон Васильевич; Косенко Илларион Федорович; Куцяк Петр Васильевич; Щирица Ефимий Онуфриевич; Хрестюк Павел Иоанникиевич; Крекотен Иван Фотиевич; Мазе Яков Исаевич; Сыркин Наум Соломонович; Гольдштейн Александр Мойсеевич; Ландер Фридель Евсеич; Зайдеман Арнольд Иосифович; Шлейфер Давид Шабцович; Раскин Мойсей Шмуилович; Шатц-Анин Макс Урьевич; Зильберфарб Моисей Исаакович; Гуменер Елиаш Аронович; Радбиль Ефим Вениаминович; Маклаков Василий Алексеевич; Шефтель Михаил (Мойсей) Исаакович; Нольде Борис Эммануилович; Ренненкампф Павел Николаевич; Бутенко Петр Эрастович; Юрьев Прокопий Евсевич; Ярошевич Андрей Иванович; Кричинский Ольгерд Константинович; Александров Павел Николаевич; Троцкий Евгений Аристахович; Бернштейн Иосиф Борисович; Стадник Павел Антонович; Рыжий ким Степанович; Эрлих Герш Мойсеевич; Рафес Мойсей Аронов- Гиршев; Золотарев Александр Иосевич; Заславский Давид Иосифович; Гельфан-Литвак Яков Семенович; Ниренберг Фейга Фроимовна; Оршанский Бер Менделев; Каган Борис Яковлевич; Слиозберг Генрих Борисович; Клейман Иосиф Александрович; Борохов Бер Мойсеевич; Бару Ной Исаакович; Авербух Гирш Борухов (Хашин); Дряхля Израил Гершович; Палатник Шмуль Бер Аврумов; Бейтельман Аврум Ицков; Липковский Ян Иосифович; Бартошевич Иоахим Иоахимович; Баранецкий Марьян Мечиславович; Шнарбаховский Феликс Николаевич; Смульский Стефан Карлович; Тыфчинский Игнатий Матвеевич; Трежецяк Леон Казимирович; Зелинский Станислав Стефанович; Снеховский Петр Станиславович; Липинский Франц Иосифович; Хоецкий Викентий Генрихович; Носалевский Казимир Александрович; Старжинский Сигизмунд Антонович; Горай Ян Августович; Знаменский Сергей Филимонович; Брамсон Леонтий Мойсеевич; Одинец Дмитрий Михайлович; Семенов Аверкий Иванович; Березин Михаил Григорьевич; Дзюбинский Владимир Иванович; Волк-Карачевский Василий Васильевич; Гендельман Яков Эммануилович; Кистер Юрий Павлович; Белоус Иван Александрович; Родштейн Иван Иванович; Пружанский Маркус Лейбович; Якунин Трофим Иванович; Даревский Авраам Самсонович; Левченко Андрей Романович; Чернявский Борис Георгиевич; Чижов Константин Васильевич; Старжевский Адриан Платонович; Зафт Аврум Нафтулович; Цуцупа Григорий Федорович; Спиридонова Мария Александровна; Агласов Владимир Алексеевич; Абрамов Василий Семенович; Рубанович Илья Адольфович; Пухтинский Николай Демьянович; Донской Дмитрий Дмитриевич; Гамалов Семен Артемьевич; Дорф Давид Яковлевич; Нестеренко Кирилл Данилович; Морейнис Лев Ко[н]стантинович; Патеновский Григорий Алексеевич; Лайнер Самуил Яковлевич; Иващенко Феодот Матвеевич; Ордынский Павел Павлович; Каражелясков Степан Константинович; Бей Василий Иванович; Богданов Лавр Гаврилович; Юровский Наум Исаакович; Прокофьев Михаил Викторович; Золотенко Николай Львович; Ревзина Вера Исааковна; Маркович Дмитрий Васильевич; Приходько Виктор Кондратьевич; Шиянов Григорий Сергеевич; Солуха Константин Григорьевич; Звоницкий Осип Осипович; Чернюк Григорий Илларионович; Бабляк Самуил Митрфанович; Подлесный Роман Никифорович; Шевчук Василий Самуилович; Кравченко Алексей Семенович; Скоблев Матвей Иванович; Слуцкий Израиль Яковлевич; Джугели Михаил Николаевич; Гвоздев Кузьма Антонович; Медведев Леонид Карпович; Градов-Матвеев Владимир Иванович; Беллавин Василий Алексеевич; Берциковский Александр Людвигович; Скрынников Александр Константинович; Ильницкий Сергей Андреевич; Харитон Мария Марковна; Девяткин Владимир Георгиевич; Мосевич Александр.

Колективи, згадані в тексті:

УПСР; УСДРП; Селянська Спілка.

Підписи: Без підпису.

Печатки: Ц. А. Р. № ; ЦАОР МВД УССР * Харьков * БИБЛИОТЕКА ; Центрально-наукова БІБЛІОТЕКА АН УРСР № 1934.

Дефекти: Реставрована.

3.

Кл 0638 (Прим.: 2)

Київське виборче Бюро Списку № 1.

СПИСОК №1 [Листівка] : "Українська селянська спілка разом з Українською партією соціалістів-революціонерв і Українською соціал-демократичною робітничею партією склала спільний список кандидатів у Всеросійські установчі збори по Київській окрузі ..." / Київське виборче Бюро Списку № 1. – Київ: Друк. "Дніпро", датовано за змістом [1917, не пізніше листоп.,11]. – 1 арк. в 1 стп.; 50 х 19,5 см.

Анотація:

Заклик віддати голоси за спільний список кандидатів від українських соціалістичних партій до Всеросійських установчих зборів.

Ключові слова: список кандидатів -- Установчі Збори.

Партії: Українська Селянська Спілка; УПСР; УСДРП.

Особи, згадані в тексті :

Грушевський Михайло Сергійович; Ковалевський Микола Миколайович; Винниченко Володимир Кирилович; Севрюк Олександр Олександрович; Химерик Василь Феодосійович; Стасюк Микола Михайлович; Степаненко Аркадій Степанович; Чечель Микола Фролович; Мандрика Микита Іванович; Шаповал Микита Юхимович; Хомутовський Андрій Нилович; Ільченко Олександр Пантелеймонович; Порш Микола Володимирович; Присяжнюк Василь Андріянович; Рахманюк Василь Гнатович; Ткаченко Михайло Степанович; Швець Федір Петрович; Донченко Сергій Оврамович; Котик Євмен Степанович; Пирховка Григорій Ісайович; Радчук Михайло Григорович; Драгомирецький Антон Григорович; Бугеря Іван Федорович; Кравець Микита Онуфрійович; Компанієць Микола Григорович; Кавуненко Павло Федорович; Антонович Дмитро Володимирович.

Підписи: Київське виборче бюро списку №1.

Печатки: Музей революції У.С.Р.Р. ; Х. І. М. ; Центр. архив ; Центрально-наукова БІБЛІОТЕКА АН УРСР № 1918 (Прим.: 1); Ц. А. Р. № ; ЦАОР МВД УССР * Харьков * БИБЛИОТЕКА ; Центрально-наукова БІБЛІОТЕКА АН УРСР № 1917 (Прим.: 2).

4.

Кл 0564

КАНДИДАТСКИЙ СПИСОК В УЧРЕДИТЕЛЬНОЕ СОБРАНИЕ №1 УКРАИНСКОЙ ПАРТИИ СОЦИАЛИСТОВ-РЕВОЛЮЦИОНЕРОВ, УКРАИНСКОЙ СЕЛЯНСКОЙ СПИЛКИ И УКРАИНСКОЙ СОЦИАЛ-ДЕМОКРАТИЧЕСКОЙ РАБОЧЕЙ ПАРТИИ [Листівка] : "Грушевский Михаил Сергеевич ..." / Українська Партія Соціалістів-Революціонерів, Української Селянської Спілки та Української Соціал-Демократичної Робітничої Партії. – [Київ], датовано за змістом [1917, верес. - жовт.]. – 1 арк. в 2 стп.; 18 х 12,5 см.

Анотація:

Список №1 кандидатів до Установчих зборів.

Ключові слова: Установчі Збори -- список кадидатів.

Партії: Українська Партія Соціалістів-Революціонерів.; Українська Селянська Спілка; Українська Сціаль-Демократична Робітнича Партія.

Слова перед назвою:

Киевский избирательный округ.

Особи, згадані в тексті :

Грушевский Михаил Сергеевич; Ковалевский Николай Николаевич; Винниченко Владимир Кирилович; Севрюк Александр Александрович; Химерик Василий Феодосьевич; Стасюк Николай Михайлович; Степаненко Аркадий Степанович; Чечель Николай Фролович; Мандрыка Никита Иванович; Шаповал Никита Евфимович; Хамутовский Андрей Нилович; Ильченко Александр Пантелеймонович; Порш Николай Владимирович; Присяжнюк Василий Адрианович; Рохманюк Василий Игнатьевич; Ткаченко Михаил Степанович; Швец Федор Петрович; Донченко Сергей Авраамович; Котик Евмений Степанович; Пырховка Григорий Исаевич; Радчук Михаил Григорьевич; Драгомирецкий Антон Григорьевич; Бугея Иван Федорович; Кравец Никита Онуфриевич; Компаниец Николай Григорьевич; Кавуненко Павел Сидорович; Антонович Дмитрий Владимирович.

Підписи: Без підпису.

5.

Кл 0584 (Прим.: 2)

Подільська Окружна Комісія по справах виборів до Установчих Зборів Української Народної Республіки.

СПИСОК КАНДИДАТІВ ДО УКРАЇНСЬКИХ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ПО ПОДІЛЬСЬКІЙ ОКРУЗІ [Листівка] : "Список №1. Українська соціал-демократична робітнича партія з селянською спілкою ..." / Подільська Окружна Комісія по справах виборів до Установчих Зборів Української Народної Республіки. – [Київ]: Тип. Акц[ионерного] о-[ва] Н. Т. Корчак-Новицкого, датовано за змістом [1917, верес. - листоп.]. – 1 арк. з зв. в 4 стп.; 41 х 31 см.

Анотація:

Списки кандидатів до Всеукраїнських Установчих Зборів по Подільській виборчій окрузі.

Ключові слова: списки кандидатів -- Установчі Збори.

Слова перед назвою:

Подільська окружна комісія по справах виборів до Установчих зборів Української Народної Республіки

Особи, згадані в тексті :

Мартос Борис Михайлович; Антонович Дмитро Володимирович; Вікул Сергій Павлович; Дудич Володимир Самійлович; Крекотень Іван Фотійович; Красовський Олександр Дмитрович; Блонський пантілемон Осипович; Самулевич Павло Олександрович; Верхола Трохим Тимофійович; Ляшок Василь Якович; Лисетчук Михайло Степанович; Мухин Олександр Михайлович; Горохватський Борис Федорович; Гермайзе Осип Юрьєвич; Долуд Андрій Данилович; Горбатюк Кость Тимофійович; Тіхонов Михтодій Миколайович; Ткаченко Михайло Степанович; Михайлов Леонид Дмитрович; Марценюк Василь Тимофійович; Авдієнко Михайло Оверкович; Мироненко Юрій Якович; Гайдар Трохим Федо[сійо]вич; Миколайчук Іван Маркович; Мачушенко Володимир Сидорович; Ткач Петро Дмитрович; Зборовський Іполит Чеславович; Кузминський Петро Васильович; Гаркуша Федот Антонович; Місевич Кость Федорович; Степура Григорій Калістратович; Любинський Микола Михайлович; Григорьєв Никифір Якович; Ісаєвич Дмитро Григорович; Богдан Семен Кузьмич; Пшеничний Іларіон Филатович; Саморуха Парфен Нечипорович; Шиманович Іоаникій Іванович; Дячук Авксентій Хтомович; Адаменко Прокіп Якович; Босенко Іван Фотійович; Косенко Іларіон Федорович; Мороз Онисько Іванович; Щирицья Юхим Онопрійович; Циганюк Іван Микитович; Огородник Яків Андрійович; Ксендзюк Петро Григорович; Павличенко Тимофій Карпович; Журавель Петро Васильович; Христич Іван Сергійович; Заіка-Петров Микола Миколайович; Деримов Тимофій Данилович; Ящук Іван Власійович; Добрянський Захар Дмитрович; Бучко Степан Олексійович; Ковальчук Кость Стахович; Охота Яків Васильович; Остапович Михайло Феофилактович; Король Степан Іванович; Рижій Іван Петрович; Шаркевич Микола Львович; Поляков Петро Якович; Хижинський Павло Сидорович; Ганчар Василь Оксентович; Дармограй Семен Спиридонович; Змерзлий Левко Карпович; Марковський Ларіон Герасимович; Крук Никифір Володимирович; Ведмідь Олесь Назарович; Паращенко Остап Дорофійович; Орищенко Яким Кириянович; Сікорський Орест Дмитрович; Гольдельман Соломон Ізраілевич; Авербух (Хашин) Гірш Борисович; Брейтер Зелик Мойсейович; Палатник Шмуль-Бер Аврімович; Драхля Ізраиль Гершович; Анчевський Мойсей Лазаревич; Бейтельман Аврум Іцкович; Гринфельд Хаімович; Золотарьов Олександр Йосьович; Гольдман Лібер Михайло Ісакович; Вайсенблюм Шамай Гіршевич; Рафес Мойсей Аронов Гуршевич; Ніренберг Фейга Фроймовна; Оршанський Бер Менделевич; Каган Борис Якович; Поваляєв Трохим Парфентьєвич; Чернолуц[ь]кий Григорій Петрович; Гусляков Артемій Артамонович; Денисов Арсеній Андрійович; Жупанов Микола Васильович*; Стрелков Євстигней Лазаревич; Кобзин Никифір Іванович; Іванов Конон Дементьйович; Мурашок Іван Микитович; Сірачов Митрофан Григорович; Дяков Дмитрий Михайлович; Клаков Василь Семенович; Ковальов Іван Васильович; Іванов Агафон Григорович; Зільберфарб Мойсей Іцкович; Гутман Мойше Лейбович; Радбиль Єфим Веніаминович; Стемповс[ь]кий Станислав Губертович; Ярошинський Франц Йосипович; Яворський Владислав Томашевич; Маєвс[ь]кий Павло Михайлович; Токажевський Маріян- Балентин Вільгельмович; Андржевський Людвик Викентьйович; Станевич Антоній Маврицевич; Урбанський Антон Сігізмундович; Ліщинський Гілярій Маркович; Обертинський Петро Іванович; Казімірський Кароль Валентинович; Орловська Ганна Леопольдівна; Пужак Казімір Войцехович; Хлопецький Антон Йосипович; Домославський Казімір Станиславович; Лисовський Мечислав Антонович; Таргонський Станислав Вацлавович; Гадомський Альфред Альбертович; Радош Олександр Карлович; Уженець Йосип Леонович; Сварічовський Володимир Миколайович; Кісельов Сергій Іванович; Мейендорф Юрий Федорович; Заботін Лук'ян Олександрович; Муха Роман Іванович; Кавецький Дмитро Антонович*; Сиркін Наум Соломонович-Мовша Нахман Шльомович; Шлейфер Давид Шабсович; Лимановський Михайло Іванович; Грінфельд Іона Ізраілевич; Хаимсон Ізраіль Маркович; Гіндес Матвій Феофилович; Бутенко Петро Ерастович; Ренеикампф Павло Миколайович; Кричинський Ольгред Костянтинович; Ярошевич Андрій Іванович; Доронович Михайло Антонович.

Підписи: Без підпису.

Печатки: Центрально-наукова БІБЛІОТЕКА АН УРСР № 123 ; 124 (Прим.: 1, 2); Ц. А. Р. № (Прим.: 2).

Дефекти: Реставрована.

 
Відділ стародруків та рідкісних видань
Імідж-каталоги

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського