Бази даних

Листівки періоду (1880-1945 рр.) - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
 Знайдено в інших БД:Література з книгознавства (33)Картотека книгознавчих статей (9)Кириличні стародруки (1)Видання гражданського друку (3)Рідкісні видання (1)Мініатюрні видання (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=КУРАС$<.>+<.>A=ІВАН$<.>+<.>A=ФЕДОРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8
1.

Кл 0066

Киевская касса помощи политическим ссыльным и заключенным [Красный Крест].

В КИЕВЕ 2-ГО И 3-ГО ФЕВРАЛЯ ПРОИЗОШЛИ ДЕМОНСТРАЦИИ [Листівка] : "В настоящее время мы имеем возможность опубликовать фамилии 90 арестованных ..." / Киевская касса помощи политическим ссыльным и заключенным [Красный Крест]. – [Київ], 1902, февр., 5. – 1 арк. в 1 стп.; 16,5 х 16,5 см. – Гектограф з рукоп.

Анотація:

Прохання Червоного Хреста надати грошову допомогу політичним в'язням, заарештованим під час демонстрації у Києві 2 та 3 лютого 1902 року.

Ключові слова: Червоний Хрест -- арешти.

Особи, згадані в тексті :

Нетесин; Бертеловский; Ящук; Кабаченко; Буйницкий; Жулев; Шахнович; Фридман; Шиманский; Емельянов; Бронштейн; Карпов; Литчагин; Глозман; Арминайдес; Нечвилов; Курильный; Гузаль; Давидов; Дорман; Заблосский; Нортенберг; Аронов; Гусев; Коржениовский; Белоцкий; Макошенко; Миронов; Литвинов; Рубальский; Сидоров; Нишец; Федорович; Ярад; Жежуенко; Велетницкий; Ярошенко; Панишко; Непомнящий; Нормарк; Чернецкий; Матвеенко; Ольшевский; Воинственский; Старков; Азов; Ставский; Вирский; Квитка; Михайлов; Краснопольский; Кауфман; Зарубин; Щитков; Победоносцев; Мамалыгин; Гликман; Гагизский; Памфилов; Губарев; Мирошников; Пирадов; Гальперин; Кратгемер; Тер-Данильянц*; Мжедлов; Старицкий; Стефановский; Будзилевич; Гречка; Жигарев; Шпаков; Поплавский; Тхоржевский; Картушин; Гурьев; Кацишек; Транцеев; Цыбишко; Розум; Парфенов; Гринвальд; Слуцкий; Дроздов; Тхоржевская; Лаврова; Сельцовская; Петрашевская; Бланк; Пикаревич; Тавер.

Підписи: Киевская касса помощи политическим ссыльным и заключенным [Красный Крест].

Печатки: Киевск. касса помощи политич. ссыльным и закл.; Колекція доревол. нелегаль. видань.

2.

Кл 0584 (Прим.: 2)

Подільська Окружна Комісія по справах виборів до Установчих Зборів Української Народної Республіки.

СПИСОК КАНДИДАТІВ ДО УКРАЇНСЬКИХ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ПО ПОДІЛЬСЬКІЙ ОКРУЗІ [Листівка] : "Список №1. Українська соціал-демократична робітнича партія з селянською спілкою ..." / Подільська Окружна Комісія по справах виборів до Установчих Зборів Української Народної Республіки. – [Київ]: Тип. Акц[ионерного] о-[ва] Н. Т. Корчак-Новицкого, датовано за змістом [1917, верес. - листоп.]. – 1 арк. з зв. в 4 стп.; 41 х 31 см.

Анотація:

Списки кандидатів до Всеукраїнських Установчих Зборів по Подільській виборчій окрузі.

Ключові слова: списки кандидатів -- Установчі Збори.

Слова перед назвою:

Подільська окружна комісія по справах виборів до Установчих зборів Української Народної Республіки

Особи, згадані в тексті :

Мартос Борис Михайлович; Антонович Дмитро Володимирович; Вікул Сергій Павлович; Дудич Володимир Самійлович; Крекотень Іван Фотійович; Красовський Олександр Дмитрович; Блонський пантілемон Осипович; Самулевич Павло Олександрович; Верхола Трохим Тимофійович; Ляшок Василь Якович; Лисетчук Михайло Степанович; Мухин Олександр Михайлович; Горохватський Борис Федорович; Гермайзе Осип Юрьєвич; Долуд Андрій Данилович; Горбатюк Кость Тимофійович; Тіхонов Михтодій Миколайович; Ткаченко Михайло Степанович; Михайлов Леонид Дмитрович; Марценюк Василь Тимофійович; Авдієнко Михайло Оверкович; Мироненко Юрій Якович; Гайдар Трохим Федо[сійо]вич; Миколайчук Іван Маркович; Мачушенко Володимир Сидорович; Ткач Петро Дмитрович; Зборовський Іполит Чеславович; Кузминський Петро Васильович; Гаркуша Федот Антонович; Місевич Кость Федорович; Степура Григорій Калістратович; Любинський Микола Михайлович; Григорьєв Никифір Якович; Ісаєвич Дмитро Григорович; Богдан Семен Кузьмич; Пшеничний Іларіон Филатович; Саморуха Парфен Нечипорович; Шиманович Іоаникій Іванович; Дячук Авксентій Хтомович; Адаменко Прокіп Якович; Босенко Іван Фотійович; Косенко Іларіон Федорович; Мороз Онисько Іванович; Щирицья Юхим Онопрійович; Циганюк Іван Микитович; Огородник Яків Андрійович; Ксендзюк Петро Григорович; Павличенко Тимофій Карпович; Журавель Петро Васильович; Христич Іван Сергійович; Заіка-Петров Микола Миколайович; Деримов Тимофій Данилович; Ящук Іван Власійович; Добрянський Захар Дмитрович; Бучко Степан Олексійович; Ковальчук Кость Стахович; Охота Яків Васильович; Остапович Михайло Феофилактович; Король Степан Іванович; Рижій Іван Петрович; Шаркевич Микола Львович; Поляков Петро Якович; Хижинський Павло Сидорович; Ганчар Василь Оксентович; Дармограй Семен Спиридонович; Змерзлий Левко Карпович; Марковський Ларіон Герасимович; Крук Никифір Володимирович; Ведмідь Олесь Назарович; Паращенко Остап Дорофійович; Орищенко Яким Кириянович; Сікорський Орест Дмитрович; Гольдельман Соломон Ізраілевич; Авербух (Хашин) Гірш Борисович; Брейтер Зелик Мойсейович; Палатник Шмуль-Бер Аврімович; Драхля Ізраиль Гершович; Анчевський Мойсей Лазаревич; Бейтельман Аврум Іцкович; Гринфельд Хаімович; Золотарьов Олександр Йосьович; Гольдман Лібер Михайло Ісакович; Вайсенблюм Шамай Гіршевич; Рафес Мойсей Аронов Гуршевич; Ніренберг Фейга Фроймовна; Оршанський Бер Менделевич; Каган Борис Якович; Поваляєв Трохим Парфентьєвич; Чернолуц[ь]кий Григорій Петрович; Гусляков Артемій Артамонович; Денисов Арсеній Андрійович; Жупанов Микола Васильович*; Стрелков Євстигней Лазаревич; Кобзин Никифір Іванович; Іванов Конон Дементьйович; Мурашок Іван Микитович; Сірачов Митрофан Григорович; Дяков Дмитрий Михайлович; Клаков Василь Семенович; Ковальов Іван Васильович; Іванов Агафон Григорович; Зільберфарб Мойсей Іцкович; Гутман Мойше Лейбович; Радбиль Єфим Веніаминович; Стемповс[ь]кий Станислав Губертович; Ярошинський Франц Йосипович; Яворський Владислав Томашевич; Маєвс[ь]кий Павло Михайлович; Токажевський Маріян- Балентин Вільгельмович; Андржевський Людвик Викентьйович; Станевич Антоній Маврицевич; Урбанський Антон Сігізмундович; Ліщинський Гілярій Маркович; Обертинський Петро Іванович; Казімірський Кароль Валентинович; Орловська Ганна Леопольдівна; Пужак Казімір Войцехович; Хлопецький Антон Йосипович; Домославський Казімір Станиславович; Лисовський Мечислав Антонович; Таргонський Станислав Вацлавович; Гадомський Альфред Альбертович; Радош Олександр Карлович; Уженець Йосип Леонович; Сварічовський Володимир Миколайович; Кісельов Сергій Іванович; Мейендорф Юрий Федорович; Заботін Лук'ян Олександрович; Муха Роман Іванович; Кавецький Дмитро Антонович*; Сиркін Наум Соломонович-Мовша Нахман Шльомович; Шлейфер Давид Шабсович; Лимановський Михайло Іванович; Грінфельд Іона Ізраілевич; Хаимсон Ізраіль Маркович; Гіндес Матвій Феофилович; Бутенко Петро Ерастович; Ренеикампф Павло Миколайович; Кричинський Ольгред Костянтинович; Ярошевич Андрій Іванович; Доронович Михайло Антонович.

Підписи: Без підпису.

Печатки: Центрально-наукова БІБЛІОТЕКА АН УРСР № 123 ; 124 (Прим.: 1, 2); Ц. А. Р. № (Прим.: 2).

Дефекти: Реставрована.

3.

Кл 0611

Українська Партія Соціалістів-Революціонерів. Комітет в Трапезонді.

ЗЕМЛЯ І ВОЛЯ. НЕХАЙ ЖИВЕ ФЕДЕРАТИВНА ДЕМОКРАТИЧНА РЕСПУБЛІКА І АВТОНОМІЯ УКРАЇНИ [Листівка] : "Українці і українки: вояки, хлібороби, і робітники до роботи! тяжкий і одповідальний день виборів до Всеросійських і Українських Установчих Зборів ..." / Українська Партія Соціалістів-Революціонерів. Комітет в Трапезонді. – [Трапезонд]: Тип. Г. Михайлиди, 1917, жовт., 18. – 1 арк. з зв. в 2 стп.; 42 х 28 см.

Анотація:

Заклик обирати до Всеукраїнських установчих зборів кандидатів від українських соціалістичних партій по виборчій окрузі Кавказького фронту.

Ключові слова: вибори -- Установчі Збори.

Партії: УПСР.

Українці і українки:вояки, хлібороби, і робітники до роботи!; Українці! / Партії Комітет; Нехай живе федеративна демократична Російська республіка і Автономія України!; Національний гімн; Українці!; Кирило-Мефодіевське Брацтво; Гімн гайдамаків (революціонерів).

Слова перед назвою:

Українська партія соціалістів-революціонерів

Звернення:

Українці і українки: вояки, хлібороби, і робітники до роботи!

Особи, згадані в тексті :

Петлюра; Христюк; Баклаженко; Хименко; Брова; Бігдан; Муленко; Таращук; Хмельницький Богдан; Виговський Іван; Дорошенко Петро; Мазепа Іван; Костомаров; Куліш; Шевченко Тарас; Наливайко; Павлюк; Федорович Тарас.

Підписи: Під першим і другим текстами підписи: Комітет партії ; під останніми- підпис: Комітет Укр.[аїнської] парт.[ії] с.[оціалістів]- р.[еволюціонерів] в Трапезонді.

4.

Кл 0641 (Прим.: 2)

Генеральний Секретаріат України. Секретарство Земельних Справ.

ГУБЕРНСЬКИМ, ПОВІТОВИМ ТА ВОЛОСТНИМ ЗЕМЕЛЬНИМ КОМІТЕТАМ ; ГРОМАДЯНИ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ [Листівка] / Генеральний Секретаріат України. Секретарство Земельних Справ. – Київ, 1917, листоп., 16. – 1 арк. в 2 стп.; 39 х 30 см.

Анотація:

Про передачу лісів в загальнонародну власність республіки , під громадський догляд і контроль земельних комітетів.

Ключові слова: земельне законодавство -- лісництво.

Губернським Повітовим та Волостним Земельним Комітетам / Б. Мартос, Б. Іваницький; Громадяне Української Народної Республіки / Б. Мартос, о. Макаренко.

Слова перед назвою:

Генеральний Секретаріат України. Секретарство Земельних Справ. 16 листоп. 1917 р. № 449. Київ. Ліс. Департамент.

Підписи: Під першим текстом: Товариш генерального секретаря земельних справ Б. Матрос ; директор лісового відділу Б. Іваницький ; під другим: Товариш генерального секретаря земельних справ Б. Матрос ; директор лісового відділу О. Макаренко.

Печатки: ЦАОР МВД УССР * Харьков * БИБЛИОТЕКА ; Центрально-наукова БІБЛІОТЕКА АН УРСР № 521 (Прим.: 1); ЦАОР МВД УССР * Харьков * БИБЛИОТЕКА ; Центрально-наукова БІБЛІОТЕКА АН УРСР № 522 (Прим.: 2).

5.

Кл 0566 (Прим.: 2)

Київська Окружна Комісія по Справах Виборів до Установчих Зборів Української Народної Республіки.

КИЇВСЬКА ОКРУЖНА КОМІСІЯ ПО СПРАВАХ ВИБОРІВ ДО УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ, НА ПІДСТАВІ СТ.[АТТІ] 51 ЗАКОНУ ПРО ВИБОРИ, ОПОВІЩАЄ ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО ОГЛЯДУ ТАКІ СПИСКИ КАНДИДАТІВ ДО УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ ПО КИЇВСЬКІЙ ВИБОРЧІЙ ОКРУЗІ. [Листівка] : "Список №1. Української партії соціалістів-революціонерів разом з українською селянською спілкої ..." / Київська Окружна Комісія по Справах Виборів до Установчих Зборів Української Народної Республіки. – [Київ], датовано за змістом [1917, верес. - жовт.]. – 1 арк. з зв. в 4 стп.; 60,5 х 38,5 см.

Анотація:

Списки кандидатів.

Ключові слова: списки кандидатів.

Особи, згадані в тексті :

Грушевський Михайло Сергійович; Сердюк Олександер Олександрович; Стасюк Микола Михайлович; Химорик Василь Тодосійович; Швець Федір Петрович; Шраг Микола Ілліч; Степаненко Аркадій Степанович; Пирховка Григорій Ісаєвич; Марич Микита Порхвирович; Попович Олександер Макарович; Салтан Микола Вапсильович; Ільченко Олександер Пантелеймонович; Потапенко Митрофан Нечипорович; Кухар Григорій Ілліч; Марчук Михайло Федорович; Макаренко Андрій Гаврилович; Кравець Микита Онопрійович; Рохманюк Василь Ігнатович; Левицький Модест Пилипович; Шаповал Микита Юхимович; Марченко Омелько Уллянович; Тенянко Петро Володимирович; Ковалюк Микита Іванович; Христюк Павло Оникійович; Донченко Сергій Аврамович; Логвиненко Опанас Романович; Котик Євмен Степанович; Бала Михайло Павлович; Колбасюк Ісаак Федорович; Макара Мартин Федорович; Ніжник Гордій Степанович; Мізерницький Олександер Михайлович; Мальваний Оксент Артемович; Присяжнюк Василь Адріянович; Науменко Левко Сильвестрович; Мацько Денис Макарович; Жуковський Антін Автономович; Синельник Іван Демидович; Юкиш Арсен Євстратович; Шимченко Остап Григорович; Висоцький Сатурін Васильович; Гайдук Артем Хомич; Вуйко Герасим Іванович; Панченко Логвин Сидорович; Кацимон Михайло Онисимович; Сметана Лукаш Петрович; Жежерун Пилип Нечипорович; Іванченко Микола Ігнатович; Дорошенко Пилип Якович; Вовчінський Мусій Микитович; Щербак Авдій Андрійович; Шматок Федір Пилипович; Єфремов Сергій Олександрович; Фещенко-Чопівський Іван Андріянович; Корчинський Михайло Агафонович; Ніковський Андрій Васильович; Русова Софія Федорівна; Мацієвич Костянтин Адріянович; Бойко Василь Сидорович; Лотоцький Олександр Гнатович; Слюсаренко Федір Павлович; Прокопович Вячеслав Костянтинович; Лещенко Андрій Іванович; Старицька-Черняхівська Людмила Михайлівна; Саликовський Олександер Фомич; Моргуліс Зіновій Григорович; Яковлев Андрій Іванович; Биценко Михайло Степанович; Залужний Олександер Самійлович; Казачок Анатоль Григорович; Сергієнко Михайло Григопович; Верле Готфрид Готфридович; Драпей Іван Іванович; Пашутинський Сергій Михайлович; Різниченко Євтихій Карпович; Телешов Василь Антипович; Бойченко Павло Федорович; Обозянський Яків Яковлевич; Точілін Дмитро Ілліч; Якобі Володимир Федорович; Смірнов Микола Юхимович; Шадський Олексій Олексійович; Дешевой Михайло Семенович; Мороз Михайло Наумович; Снігирь Прокіп Федотович; Скуйбіда Нечипір Якимович; Зубакин Олексій Григорович; Петренко Гордій Павлович; Мартиновський Іван Іванович; Ковезюк Антон Олексійович; Васич Федір Григорович; Цариковський Василь Дмитрович; Варивода Павло Данилович; Недзеницький Феодосій Іванович; Плискевич Марія Миколайовна; Шульгін Василь Вітальович; Савенко Анатолій Іванович; Грушевський Сергій Григорович; Щеглов Борис Миколайович; Стороженко Андрій Володимирович; Яворський Федір Мойсейович; Демченко Григорій Васильович; Грогорович-Барський Петро Костянтинович; Говоров Павло Васильович; Филоненко-Чоповський Мефодій Осипович; Щибра Амвросій Андрійович; Москвичев Іван Федорович; Беркут Василь Миколайович; Мелешко Пантелеймон Васильович; Боркута Іван Аполонович; Гдешицький Василь Саватевич; Петров Григорій Іванович; Кутепов Родіон Васильович; Балабанов Самійло Соломонович; Гінзбург Абрам Мусійович; Смірнов Василь Андрійович; Біск Ісак Соломонович; Грудністов Федір Перович; Морозов Василь Якович; Логін Єгор Кирилович; Луков Левон Казимирович; Скринніков Олександер Костянтинович; Іудов Іван Юхимович; Барзинський Корній Іванович; Кононенков Костянтин Семенович; Фомюк Костянтин Демьянович; Миколаів Михайло Миколайович; Соловйова Наталя Васильївна; Ентеліс Яків Миколайович; Бердичевський Сергій Ілліч; Лисневський Петро Федорович; Ярошинський Здислав Степанович; Твішор Кисіль- Зельман Овсійович; Євштейн Євель Ісакович; Кияниця Ілля Григорович; Яворський Володимир Полікарпович; Гольберг Хайм Йосипович; Розенберг Несанель Йосипович; Єлачич Олексій Кирилович; Горошко Іван Григорович; Дашкевич.

Колективи, згадані в тексті:

УПСР; УПСФ; ПСР.

Підписи: Голова комісії: М. Мороз ; Члени: П. Стефанович ; М. Балабанов ; І. Кириченко ; М. Стасюк ; М. Єйшинск[и]н.

Печатки: ЦАОР МВД УССР * Харьков * БИБЛИОТЕКА ; Центрально-наукова БІБЛІОТЕКА АН УРСР № 355 ; 356 (Прим.: 1, 2).

Дефекти: Реставрована.

6.

Кл 0670 (Прим.: 2)

[Головна комісія по справах виборів до Установчих Зборів УНР].

СПИСОК ПРЕДСТАВНИКІВ, КОТРІ ВВІЙШЛИ В КИЇВСЬКУ ОКРУЖНУ КОМІСІЮ ПО СПРАВАХ ВИБОРІВ ДО УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ ВІД ПАРТІЇ І ГРУП, ЩО ВИСТАВИЛИ ОПУБЛІКОВАНІ КАНДИДАТСЬКІ СПИСКИ, І ЇХ ЗАСТУПНИКІВ. [Листівка] : "1. Української партії соціалістів-революціонерів ..." / [Головна комісія по справах виборів до Установчих Зборів УНР]. – [Київ], 1917, груд., 17. – 1 арк. в 1 стп.; 28 х 18 см.

Анотація:

Список представників, котрі ввійшли в Київську окружну комісію по справах виборів до Установчих зборів УНР.

Ключові слова: Установчі Збори.

Слова перед назвою:

Циркулярно.

Особи, згадані в тексті :

Коломійченко Єфросинія Євдокимівна; Тованець Василь Якович; Паляничка Сергій Григорович; Лагунов Борис Ісакович; Іванов Борис Сергійович; Конащук Дмитро Дмитрович; Блажієвський Василь Йосипович; Москвич Олександр Григорович; Ярославський Ізраіль Мейлахович; Аптекар Лев Ільєвич; Фінкельштейн Йосип Нохимович; Пінзур Шмуіл Беньяминович; Гордонов Берко Менделевич; Фарфурнік Шмуєль Нехемьєвич; Абрамов Микола Гнатович; Герсе Ернест Вільгельмович; Котюжинський Антон Сигизмундович; Зіньківський Олександр Васильович; Вайнштейн Єлисей Вульфович; Гальперин Рувим Вольфович; Пятаков Леонід Леонідович; Шкетин Микола Хомич; Бобровник Олександр Васильович; Туз Антон Осійович; Міщенко Дмитро Маркович; Перельсон Лазар Михайлович; Вірник Берко Нойович; Середа Дмитро Павлович; Куліковський Борис Маркович; Перетяткович Яніна Карловна; Лучник Віктор Миколайович; Вішневський Гаврило Андрійович; Кравчук Микола Васильович; Юрченко Сергій Степанович; Волькенштейн Ізраіль Морицович.

Підписи: Голова комісії - М. Мороз ; керуючий справами комісії - Ів[ан] Тарасенко.

Печатки: ЦАОР МВД УССР * Харьков * БИБЛИОТЕКА (Прим.: 1, 2).

7.

Кл 0858 (Прим.: 2)

Шаповал, М.

НАКАЗ ПО ОХОРОНІ ЛІСІВ. ПО НАРОДНОМУ МІНІСТЕРСТВУ ЗЕМЕЛЬНИХ СПРАВ 2 СІЧНЯ 1919 РОКУ. Ч. 5. [Листівка] : "Всім Управлінням Хліборобства та Державного Майна, Лісничим, Земельним Управам та Комісарам. В інтересах збереження всіх лісів і утримання порядку в лісовім господарстві ..." / М. Шаповал, Б. Іваницький. – [Б. м.]: [Вид-во] Центрального інформаційного бюро при Директорії УНР, 1919, січ., 2. – 1 арк. в 1 стп.; 40 х 18 см.

Анотація:

Про охорону лісів та введення лісового господарства.

Ключові слова: лісництво.

Звернення:

Всім Управлінням Хліборобства та Державного Майна, Лісничим, Земельним Управам та Комісарам

Підписи: Народний міністр земельних справ М. Шаповал ; директор лісового департаменту Б. Іваницький.

Печатки: ЦАОР МВД УССР * Харьков * БИБЛИОТЕКА ; Центрально-наукова бібліотека АН УРСР Інв. № 618 ; 619 (Прим.: 1, 2).

8.

Кл 3834

Горбовий, Володимир (Др.).

УКРАЇНЦІ! [Листівка] : "В велику відповідальну годину пора нам чинами і розумом засвідчити ..." / Володимир Горбовий, Віктор Андрієвський [и др.]. – Краків, 1941, черв., 22. – 1 арк., в 1 стп.; 29,5 х 19 см.

Анотація:

Заклик до українських громадян залучатися до акції за відродження Української Державності.

Ключові слова: Політична еміграція -- боротьба за незалежність України -- Велика Вітчизняна війна.

Підписи: Др. Володимир Горбовий; Проф. Віктор Андрієвський; Др. Петро Щурат; Василь Мудрий; Др. Степан Шухович; Проф. Андрій Яковлів; Проф. Василь Іванис; Проф. Борис Іванницький; Романі Ільницький; Інж. Михайло Хроновять; ген. Олександер Загродський; Др. Лев Глинка; Віктор Приходько; Володимир Янів; Мирон Луцький; Ярослав Старух; інж. Богдан Шемет; Володимир Шевченко; Степан Скрипник; інж. Михайло Кравців; Богдан Кравців; Мгр. Мирон Богун; Др. Павло Русяк; Володимир Стахів; Полк. Михайло Крат; Мгр. Ярослав Рак; Адв. Микола Багринівський; Проф. микола Чижевський; Др. Володимир Загайкевич; Полк. Олександр Кузьмінський; Полк. Борис Барвінський; Мгр. Микола Лівицький; Др. Любомир Макарушка; Др. Іван Гижа; Клим Трохименко; Микола Малюжинський; Ісаак Базяк.

Печатки: Центральна наукова бібліотека АН УРСР Інв. № 964.

 
Відділ стародруків та рідкісних видань
Імідж-каталоги

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського