Бібліотека Інституту зоології НАН України

Електронний каталог - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати за: авторомназвоюроком видання
Формат документів: повний| стислий
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2
1.


Львівська державна академія ветеринарної медицини ім. С.З. Гжицького (1784-2000) : збірник / ред. кол.: Р. Кравців, М. Падура. - Львів : Модерн-2, 2000. - 904 с. : 16 с., іл. - ISBN 966-7158-73-Х : Б. ц.
Рубрики: Львівська академія ветеринарної медицини--Історія
Кл.слова: ветеринарна медицина -- Львівський університет -- академік Степан Гжицький -- директори і ректори академії (1944-2000) -- кафедра анатомії сільськогосподарських тварин -- кафедра акушерства і штучного осіменіння сільськогосподарських тварин -- кафедра внутрішніх хвороб тварин -- кафедра епізоотології -- кафедра клінічної діагностики -- кафедра мікробіології і вірусології -- кафедра паразитології та рибництва -- кафедра патологічної анатомії і гістології -- кафедра фармакології і патологічної фізіології -- кафедра філософії і політології -- кафедра хірургії -- кафедра бджільництва -- кафедра біології -- кафедра генетики і розведення тварин -- кафедра годівлі сільськогосподарських тварин  -- кафедра дрібного тваринництва -- кафедра економіки й організації сільськогосподарського виробництва -- кафедра маркетингу -- кафедра скотарства і конярства -- кафедра української та іноземних мов -- кафедра фізичного виховання -- кафедра фізіології тварин імені С.В. Стояновського -- кафедра біохімії і біотехнології -- кафедра ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи -- кафедра гігієни тварин -- кафедра історії України та економічної теорії -- кафедра загальнотехнічних дисциплін -- музеї Академії -- мистецькі колективи -- академічна мозаїка
Анотація: У книжці досліджується виникнення і розвиток ветеринарної освіти й науки на західних землях України від 1784 року до наших днів: створення кафедри ветеринарії при медичному факультеті Львівського університету, старання Галичини мати свій навчальний ветеринарний заклад, його заснування у 1881 році, набуття академічного статусу у 1897 році, його дальший розвиток аж до Державної академії ветеринарної медицини, що носить ім'я проф. Степана Гжицького. Життя і діяльність великих людей, визначні події у минулому та сьогодні в академії, участь українських студентів і випускників академії у національних змаганнях, діаспора і національне відродження в академії - все це знайшло своє відображення на сторінках книжки.

Дод. точки доступу:
Кравців, Роман (проф., акад.) (ред. кол.); Падура, Михайло (доц.) (ред. кол.)
2.


Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами - до управління знаннями : матеріали Міжнар. наук. конфе. (5-7 жот. 2021 р.) / НАН України, Нац. б-ка України ім. В. І. Вернадського, Асоц. б-к та інформ. центрів акад. наук - членів МААН. - Київ : [б. и.], 2021. - 624 с. - ISBN 9789660296725 : 278.30 грн

Анотація: Збірник містить матеріали міжнародної наукової конференції "Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами - до управління знаннями", організованої Нац.бібліотекою Укрнаїни ім. В. І. Вернадського (5- 7 жовтня 2021р.), в яких вивітлені традиційні та іноваційні напрями у діяльності наукових бібліотек в умовах продуктування нового знання. Ураїнськими та зарубіжними фахівцями розкриті теоритичні та прикладні аспекти формування, використання, організації доступудо елеткронних іноваційних ресурсів наукової бібліотеки в сучасному веб-середовищі та оптимізації бібліотечної діяльності в умовах продуктування нового значення, зокрема: управління бібліотечно-інформаційним комплексом в умовах трансформації наукових комунікацій; технології управління знаннями в науковій бібліотеці; наукова бібліотека в стратегічних комунікаціях глобального інформаційного простору; біографіки та бібліографії; знаннєвийресурс інтелектуального і духовного розвитку українського суспільства; рукописна та архівна спадщина: від рукопису до бази знань; музична культура і музичні фонди бібліотек та архівів в умовах сьогодення; досвід, проблеми та сучасні тенденції функціонування інституту президентства в сучасному інформаційному просторі; тиражування, рекфлексії, інтерпретації святого Письма в укрвїнській рукописній та друкованій традиції (до 440-ліття виходу друком Острозької Біблії 1581 р.); актуальні проблеми збереження бібліотечних фондів, які становлять культурне надбання України; академічна юдаївка в незалежній Україні (1991-2021): досвід наукових бібліотек. Видання адресоване працівникам бібліотечної справи, фахівцям документно-комунікаційної сфери, викладачам, аспірантам і студентам вишів.
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського