Координатор проекту: Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

ID: NSOU0000221 адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/OSUA/NSOU0000221


Тип установи:  Вищий навчальний заклад    
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
Відомство: Міністерство освіти і науки  
Область: Рівненська область
Місто: Рівне
  Інтернет-адреса: http://nuwm.edu.ua/

  Вікіпедія


Підрозділи:
 Надслучанський інститут


Бібліотека:

Інституційний репозиторій
 Наукові видання  Завантаження може тривати деякий час!
Наукові періодичні видання:
  1.  Вісник Національного університету водного господарства та природокористування. Сер. : Економічні науки
  2.  Вісник Національного університету водного господарства та природокористування. Сер. : Сільськогосподарські науки
  3.  Вісник Національного університету водного господарства та природокористування. Сер. : Технічні науки
  4. Гідромеліорація та гідротехнічне будівництво
  5.  Проблеми раціонального використання соціально-економічного та природно-ресурсного потенціалу регіону: фінансова політика та інвестиції
  6.  Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди

НУВГП — визнаний в Україні та за її межами єдиний в державі вищий навчальний заклад, який готує фахівців для галузі водного господарства, з потужною матеріально-технічною базою, висококваліфікованим кадровим потенціалом, багатотисячною студентською сім'єю.

Навчально-виховний процес в університеті забезпечує 650 науково-педагогічних працівників, у тому числі: 75 докторів наук, 85 професорів; 350 кандидатів наук, доцентів, серед них: 45 дійсних членів галузевих академій наук України і зарубіжних країн; 31 заслужений діяч науки і техніки України, заслужені працівники освіти, винахідники, економісти та архітектори України.

Науково-педагогічні кадри для кафедр готуються в аспірантурі за 26 та в докторантурі за 6 науковими спеціальностями, де навчаються понад 120 осіб. В університеті працює 5 спеціалізованих вчених рад із захисту кандидатських і докторських дисертацій за 9 науковими спеціальностями, дві з них — докторські.

Університет — вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, що надає освітні послуги з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог бакалавра — за 32 напрямами підготовки та магістра — за 47 спеціальностями, у тому числі, для іноземних громадян.

У складі університету функціонує 53 кафедри та 8 навчально-наукових інститутів: водного господарства та природооблаштування; будівництва та архітектури; механічний; економіки та менеджменту; права; агроекології та землеустрою; автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки; заочно-дистанційного навчання.

До складу університету також входять Інститут післядипломної освіти, Надслучанський інститут, локальні центри дистанційного навчання — Південний, Північний, Східний, Закарпатський, Західний, 5 коледжів, діє кафедра військової підготовки.


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського