Координатор проекту: Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ ІМЕНІ АДМІРАЛА МАКАРОВА

ID: NSOU0000224 адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/OSUA/NSOU0000224


Тип установи:  Вищий навчальний заклад    
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ ІМЕНІ АДМІРАЛА МАКАРОВА
Відомство: Міністерство освіти і науки  
Область: Миколаївська область
Місто: Миколаїв
  Інтернет-адреса: http://www.nuos.edu.ua/

  Вікіпедія


Підрозділи:
 Первомайський політехнічний інститут


Бібліотека:

Інституційний репозиторій
 Наукові видання  Завантаження може тривати деякий час!
Наукові періодичні видання:
  1.  Вісник Національного університету кораблебудування
  2.  Збірник наукових праць Національного університету кораблебудування
  3.  Збірник наукових праць студентів Національного університету кораблебудування
  4.  Shipbuilding & marine infrastructure

Націона́льний університе́т кораблебудува́ння і́мені адміра́ла Мака́рова (НУК ім. адм. Макарова) — заклад вищої освіти, який готує фахівців для суднобудівної та суміжних галузей промисловості, морегосподарського комплексу й інших галузей економіки України.

Заснований у Миколаєві у 1920 р. На сьогодні це один з провідних університетів України за кількістю студентів з широким спектром спеціальностей і спеціалізацій для підготовки фахівців з технічних і гуманітарних наук.

У НУК ім. адм. Макарова діє інфраструктура планування та проведення наукових досліджень, основу якої складають: науково-експертна рада університету, науково-технічні ради за напрямками досліджень, 30 наукових шкіл, зокрема «Дослідження морехідних якостей та проектування нових типів суден», «Підготовка та спалювання палив», «Паяння та зварювання тиском у вакуумі», «Екологічна безпека та енергозбереження» тощо. Працюють сім галузевих лабораторій та шість науково-технічних центрів, серед яких центри метрологічної атестації поліметричних систем, підводної техніки, енергозбереження, екологічної безпеки. До складу університету входять Науково-дослідний інститут корабельної інженерії та Науково-дослідний центр кораблебудування.

Науково-дослідна частина складається із п'яти секторів, а саме: науково-організаційного, науково-технічної інформації, інтелектуальної власності, метрології та стандартизації і науково-технічного перекладу. У НДЧ сформована організаційна структура, що складається з восьми науково-дослідних інститутів (НДІ), а саме: «Енергетики та машинобудування», «Підводної техніки», «Сучасних проблем автоматики і електротехніки», «Управління проектами та програмами», «Аеродинаміки, міцності і проектування суден», «Паяння та зварювання тиском у вакуумі», «Проблем екології та енергозбереження», «Інфраструктурних проектів», а також центр «Економічних досліджень та управлінського консалтингу».


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського