РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000003023<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Панфілов І. П. 
Вимірювання в телекомунікації : Підруч. із спец. за напрямом вищ. освіти "Телекомунікації" / І. П. Панфілов, М. С. Гаврилюк; Укр. держ. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. - О., 1998. - 255 c. - Бібліогр.: 46 назв. - укp.

Вимірювання в сучасних мережах телекомунікації вивчаються з системних позицій, які враховують перехід цифрових вимірювальних засобів на новий щабель технологічних рішень повної автоматизації та програмування. На цьому рівні вимірювальні прилади набувають всіх ознак інтелектуальних вимірювальних інформаційних систем. Приділено увагу особливостям вимірювальних інформаційних систем при автоматизації збирання і обробки вимірювальної інформації, при автоматизації контролю якості, технічного діагностування та ідентифікації. Вимірювальні задачі групуються за сферами охоплення напрямів телекомунікації, за призначенням і принципами роботи засобів вимірювання, за ділянками типової мережі телекомунікації. Наголошено на тенденції розвитку телекомунікаційного тестування трьома шляхами: внутрішнє самотестування, зовнішнє тестування і комбінації двох попередніх. Доводиться, що саме з допомогою зовнішнього тестування на етапі створення, пуску, експлуатації та сертифікації можливе досягнення високої якості роботи більшості телекомунікаційних систем. На прикладі модульної системи HP VXI вивчається концепція інтеграції приладових вимірювальних технологій MEK 625 з високопродуктивними комп'ютерними технологіями VME. Значну увагу приділено середовищу HP VEE, в якому виконується весь лабораторний практикум з курсу. У межах єдиної термінології інформатики в тексті наведені найважливіші визначення понять, вкрай необхідних для розуміння суті предмета.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.34-07 я73 + З968.85-07 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС33175 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського