Причерноморские немцы. Их вклад в развитие г.Одессы и региона. 1803 - 1917 : Библиогр. указатель / ред.: Н. А. Шевчук; сост.: В. В. Самодурова; Одес. гос. ун-т им. И.И.Мечникова. Науч. б-ка. - О. : АстроПринт, 1999. - 192 c. - рус.Вміщено опубліковані матеріали про переселення німців на південь України на початку ХІХ ст., освоєння ними земель, їх життя і діяльність (торгівлю, ремесло, культуру, сільське господарство, промисловість, релігійне життя тощо) на території сучасної Одещини в 1803 - 1917 рр. Вперше здійснено спробу зібрати та систематизувати відомості про публікації з історії причорноморських німців. Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР=9ГЕР)5 + Т3(4УКР-4ОДЕ-2ОД)5
Рубрики:
Шифр НБУВ: ВА596739 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|