Мандрик Я. І. Становище сільських бібліотек УРСР наприкінці 20-х - 30-ті роки ХХ ст. / Я. І. Мандрик // Вісн. Харк. держ. акад. культури. - 2000. - Вип. 3. - С. 67-75. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.
З використанням значної кількості архівного матеріалу проаналізовано стан сільських бібліотек України у 1920 - 30-ті рр.
Шифр НБУВ: Ж70200Пошук видання у каталогах НБУВДодаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"