Вісник Національного університету внутрішніх справ. Вип. 29 / ред.: О. М. Бандурка. - Х., 2005. - 373 с. - укp.Проаналізовано міжнародну взаємодію органів внутрішніх справ України у сфері охорони громадського порядку. Висвітлено проблеми реалізації принципу гуманізму в інститутах кримінального права країни. Розглянуто питання організаційного удосконалення діяльності міліції громадської безпеки, імплементації міжнародних норм щодо протидії нелегальній міграції у національне законодавство. Наведено криміналістичну класифікацію екологічних злочинів. Розкрито засади віктимологічної профілактики навмисних вбивств і тяжких тілесних ушкоджень. Визначено місце та роль стратегічного управління у діяльності органів внутрішніх справ України за сучасних умов, основні фактори, що впливають на ефективність виконання працівниками органів внутрішніх справ своїх посадових обов'язків. Проанализировано международное взаимодействие органов внутренних дел Украины в сфере общественного порядка. Освещены проблемы реализации принципа гуманизма в институтах криминального права страны. Рассмотрены вопросы организационного усовершенствования деятельности милиции общественной безопасности, имплементации международных норм относительно противодействия нелегальной миграции в национальное законодательство. Приведена криминалистическая классификация экологических преступлений. Раскрыты основы виктимологической профилактики умышленных убийств и тяжких телесных повреждений. Определены место и роль стратегического управления в деятельности органов внутренних дел Украины в современных условиях, основные факторы, влияющие на эффективность выполнения сотрудниками органов внутренних дел своих должностных обязанностей. Індекс рубрикатора НБУВ: Х811.120я54(4УКР)3 + Х881.9(4УКР)
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69872 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|