РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000039432<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Добрянський Д. О. 
Клінічна ефективність деескалаційної програми антибіотикотерапії в регіональному відділенні інтенсивної терапії новонароджених / Д. О. Добрянський, С. К. Ткаченко, Ю. Г. Галан, В. М. Бідюк, Л. В. Бонецька, О. Я. Децик // Перинатологія та педіатрія. - 2004. - № 4. - С. 6-11. - Бібліогр.: с. 10-11. - укp.

Зазначено, що ефективність деескалаційної антибіотикотерапії у новонароджених не достатньо вивчена. Досліджено клінічну ефективність деескалаційної антибіотикотерапії у 189-ти новонароджених, які знаходилися на лікуванні в регіональному відділенні інтенсивної терапії. Оцінено вплив двох різних програм антибіотикотерапії на кінцеві результати виходжування немовлят (виживання або смерть). Новонародженим (81 дитина) основної препарат "Тиєнам" призначали першим або другим курсом, але не пізніше третього дня після народження або переводу дитини у відділення. У 106-ти немовлят контрольної групи використовували стандартні схеми антибіотикотерапії. Групи не відрізнялись масою тіла, гестаційним віком та частотою наявних основних перинатальних факторів ризику, але лікування з використанням штучної вентиляції легенів (ШВЛ) достовірно частіше призначалось дітям основної групи. Загальне виживання новонароджених в групах суттєво не відрізнялось. За результатами логістичного регресивного аналізу деескалаційна антибіотикотерапія достовірно зменшувала ризик смерті новонароджених, які лікувалися з застосуванням ШВЛ, в середньому на 80 %.

Указано, что эффективность деэскалационной антибиотикотерапии у новорожденных недостаточно изучена. Целью работы было изучение клинической эффективности деэскалационной антибиотикотерапии у 189-ти новорожденных, находившихся на лечении в региональном отделении интенсивной терапии.Оценивали влияние 2-х различных программ антибиотикотерапии на конечные результаты выхаживания младенцев (выживание или смерть). Новорожденным (81-му ребёнку) основной группы тиенам назначали первым, либо вторым курсом, но не позднее третьего дня после рождения или перевода ребенка в отделение. У 106-ти младенцев контрольной группы использовали стандартные схемы антибиотикотерапии. Группы не различались по массе тела, гестационному возрасту и частоте встречаемости основных перинатальных факторов риска, однако лечение с использованием искусственной вентиляции легких (ИВЛ) достоверно чаще назначалось детям основной группы. Общее выживание новорожденных в группах существенно не отличалось. По результатам логистического регрессирования анализа деэскалации антибиотикотерапия достоверно уменьшала риск смерти новорожденных, лечившихся с использованием ИВЛ, в среднем, на 80 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.3-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16694 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського