Науковий вісник Національного аграрного університету. Вип. 75 / ред.: Д. О. Мельничук. - К., 2004. - 264 с. - укp.Встановлено терапевтичну ефективність застосування приладу "Біоптрон-2" з використанням традиційної терапії корів, хворих на субклінічний мастит у лактаційний період. Розглянуто додатковий компонент для реакції імунодифузії, що зумовлює підвищення чутливості реакції великої рогатої худоби (ВРХ) в 1,5 рази. Наведено дані про частоту виявлення патологоанатомічних змін, характерних для туберкульозу ВРХ, яка реагує на внутрішньошкірне та внутрішньочеревне введення туберкуліну. Установлена терапевтическая эффективность применения прибора "Биоптрон-2" с учетом традиционной терапии коров, больных субклиническим маститом в лактационный период. Рассмотрен дополнительный компонент для реакции иммунодиффузии, который позволяет повысить чувствительность крупного рогатого скота (КРС) в 1,5 раза. Приведены данные о частоте выявления патологоанатомических изменений, характерных для туберкулеза КРС, реагирующего на внутрикожное и внутрибрюшинное введение туберкулина. Індекс рубрикатора НБУВ: П8я54(4УКР)3
Шифр НБУВ: Ж69836 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|