Голуб А. І. "Передусім бути українцями..." (Міжнародна діяльність Української соціал-демократичної робітничої партії у першій половині ХХ століття) : Моногр. / А. І. Голуб. - Д., 2003. - 350 c. - Бібліогр.: с. 291-349. - укp.Висвітлено питання історії взаємодії Української соціал-демократичної робітничої партії з міжнародним соціалістичним рухом. Проаналізовано головні напрями, форми і способи участі українських соціал-демократів у боротьбі за єдність робітників перед загрозою тоталітаризму, мілітаризму та війни у першій половині ХХ ст. Освещены вопросы истории взаимодействия Украинской социал-демократической рабочей партии с международным социалистическим движением. Проанализированы главные направления, формы и способы участия украинских социал-демократов в борьбе за единство работников перед угрозой тоталитаризма, милитаризма и войны в первой половине ХХ ст. Індекс рубрикатора НБУВ: Ф69(4УКР)2'2
Рубрики:
Шифр НБУВ: ВА660754 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|