Шинкарук О. Формування погляду на розвиток дитячо-юнацького спорту шляхом аналізу діяльності спортивних шкіл за 1996 - 2003 рр. [Електронний ресурс] / О. Шинкарук // Теорія і методика фіз. виховання і спорту. - 2004. - № 2. - С. 65-69. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.Розглянуто проблему розвитку дитячо-юнацького спорту в Україні й формування діючої системи добору. Проаналізовано діяльність ДЮСШ, СДЮШОР, УФК і ШВСМ з видів спорту й за регіонами залежно від показників спортивних відділень, кількості учнів і тренерів. Рассмотрена проблема развития детско-юношеского спорта в Украине и формирования действующей системы отбора. Проанализирована деятельность ДЮСШ, СДЮШОР, УФК и ШВСМ по видам спорта и регионам в зависимости от показателей спортивных отделений, количества учащихся и тренеров. The paper considers the problem of children and youth sport development in Ukraine and formation of existing selection system. Activity of CYSS, SCYSOR, SSOR and SSSM in sports events and regions has been analyzed depending on indices of sports departments, number of attendants and coaches. Ключ. слова: формування, розвиток, аналіз, діяльність Індекс рубрикатора НБУВ: Ч51р21(4УКР)18
Шифр НБУВ: Ж16967 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|