Вісник Національного університету внутрішніх справ. Вип. 18 / ред.: О. М. Бандурка. - Х., 2002. - 537 с. - укp.Висвітлено сучасні форми та методи підготовки особового складу органів внутрішніх справ до дій в екстремальних ситуаціях. Розглянуто деякі напрямки діяльності Державтоінспекції МВС України в попередженні та припиненні злочинів. Розкрито роль громадських формувань у процесі взаємодії міліції та населення. Описано принципи побудови партнерської взаємодії міліції з населенням. Запропоновано шляхи підвищення ефективності оцінювання оперативної діяльності органів внутрішніх справ. Викладено теоретичні основи правознавства. Проаналізовано історичні та правові аспекти розвитку української державності. Освещены современные формы и методы подготовки личного состава органов внутренних дел к действиям в экстремальных ситуациях. Рассмотрены некоторые направления деятельности Госавтоинспекции МВД Украины в предупреждении и пресечении преступлений. Раскрыта роль общественных формирований в процессе взаимодействия милиции и населения. Описаны принципы построения партнерского взаимодействия милиции с населением. Предложены пути повышения эффективности оценивания оперативной деятельности органов внутренних дел. Изложены теоретические основы правоведения. Проанализированы исторические и правовые аспекты развития украинской государственности. Індекс рубрикатора НБУВ: Х81я54(4Укр)3
Шифр НБУВ: Ж69872 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|