Милусь В. І. Волинська духовна семінарія в Луцьку (1946 - 1964 рр.) / В. І. Милусь. - Луцьк : Волин. обереги, 2001. - 62 c. - Бібліогр.: с. 54-56. - укp.На підставі архівних матеріалів, а також узагальнення літературних і наукових джерел висвітлено луцький період діяльності Волинської духовної семінарії, визначено її роль у духовному та національному житті краю. Розглянуто історію становлення та розвитку навчального закладу, особливості створення семінарії в Луцьку. Показано вплив радянської дійсності на навчально-виховний процес. Розглянуто викладацько-учнівський склад закладу, зокрема, віковий склад духовенства окремих областей України станом на грудень 1945 р. На основе архивных материалов, а также обобщения литературных и научных источников освещен луцкий период деятельности Волынской духовной семинарии, определена ее роль в духовной и национальной жизни края. Рассмотрена история становления и развития учебного заведения, особенности создания семинарии в Луцке. Показано влияние советской действительности на учебно-воспитательный процесс. Рассмотрен преподавательско-ученический состав заведения, в частности, возрастной состав духовенства отдельных областей Украины на декабрь 1946 г. Індекс рубрикатора НБУВ: Э372.27-677.3-36
Рубрики:
Шифр НБУВ: ВА626031 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|