Чепіль М. Роль Пласту у вихованні національно свідомої молоді Галичини / М. Чепіль // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - 2002. - № 7. - С. 9-20. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.Зазначено, що для української молоді "Пласт" був школою, яка готувала їх до громадського життя. Наголошено, що сьогодні "Пласт" допомагає молоді розвивати найкращі якості характеру та є школою виховання розумних, кмітливих, здорових і сильних, духовно багатих, національно свідомих українців, активних громадян самостійної української держави. Розглянуто особливості педагогіки українського "Пласту", методологія якої грунтується на засадах козацької педагогіки, дотриманні норм християнської моралі, вимог європейської культури. Ключ. слова: Пласт, виховання, молодь, національна свідомість, Галичина Індекс рубрикатора НБУВ: Ч422(4Укр)3
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|