Хейлз К. Н. Як ми стали постлюдством: Віртуальні тіла в кібернетиці, літературі та інформатиці / К. Н. Хейлз. - К. : Ніка-Центр, 2002. - 430 c. - (Сер. "Зміна парадигми"; Вип. 3). - укp.Розглянуто феномен віртуальності людської свідомості. Розкрито роль меж у романах Філіпа К.Діка середини 1960-х рр. Розглянуто особливості реконфігурування інформаційного тіла, а також ліберального/вільного суб'єкта гуманізму. Розкрито природу штучного життя. Розглянуто нервові сітки як логічні оператори. Наведено аргументи щодо конструювання інформації як теоретичної цілісності. Запропоновано схему трьох хвиль кібернетики. Рассмотрен феномен виртуальности человеческого сознания. Раскрыта роль границ в романах Филиппа К.Дика середины 1960-х гг. Рассмотрены особенности реконфигурирования информационного тела, а также либерального/свободного субъекта гуманизма. Раскрыта природа искусственной жизни. Рассмотрены нервные сетки как логические операторы. Приведены аргументы относительно конструирования информации как теоретической целостности. Предложена схема трех волн кибернетики. Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*328.933*31-725 + З81
Рубрики:
Шифр НБУВ: ВА624246 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|