РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000058890<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Збірник наукових праць Інституту землеробства Української академії аграрних наук. Вип. 1-2 / ред.: В. Ф. Сайко. - К., 2003. - 131 с. - укp.

Проведено екологічний аналіз рослинного різноманіття природних біогеоценозів. Наведено оцінку ефективної родючості грунтів. Розглянуто питання функціонування мікробних угруповань грунту у разі використання на добриво побічної продукції рослинництва. Висвітлено ефективність добрив та гербіцидів у процесі вирощування вівса в Поліссі. Розкрито залежність фізико-хімічних властивостей дерново-підзолистого грунту від глибини та способів обробітку, вплив цинковмісного шламу на нагромадження кадмію у столових буряках, способів обробітку грунту на видовий склад водоростей. Описано технології вирощування сортів озимої пшениці у Лісостепу.

Проведен экологический анализ растительного разнообразия природных биогеоценозов. Приведена оценка эффективного плодородия почв. Рассмотрены вопросы функционирования микроорганизмов в почве при использовании на удобрение вторичной продукции растениеводства. Освещена эффективность удобрений и гербицидов при выращивании овса в Полесье. Раскрыты зависимость физико-химических свойств дерново-подзолистой почвы от глубины и способов обработки, влияние цинксодержащего шлама на накопление кадмия в столовых буряках, способов обработки почвы на видовой состав водорослей. Описаны технологии выращивания сортов озимой пшеницы в Лесостепи.


Індекс рубрикатора НБУВ: П1/2я54(4Укр)3

Шифр НБУВ: Ж69130 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського