РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000059498<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Роменець В. А. 
Історія психології ХХ століття : Навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / В. А. Роменець, І. П. Маноха. - 2-е вид., стер. - К. : Либідь, 2003. - 989 c. - укp.

Розглянуто вчинок як осередок історичного поступу психологічної науки. Подано методологію рефлексивності в історії психології ХХ ст.,природничі спрямування у психології, принципи ітеріоризації та екстеріоризації.Висвітлено людську психіку в її суб'єктивній самодостатності, натуральне й соціальне у психіці людини як конфлікт між свідомим та несвідомим у психологічному тлумаченні. Представлено історико-психологічні дослідження ХХ ст., зроблені С.Л. Рубінштейном, Л.С. Виготським, Г.С. Костюком, В. Шевчуком та іншими.

Поданы методология рефлексивности в истории психологии ХХ ст., природные направления в психологии, принципы интериоризации и экстериоризации. Освещены человеческая психика в ее субъективной самодостаточности, натуральное и социальное в психике человека как конфликт между сознательным и внесознательным в психологическом понимании. Представлены историко-психологические исследования ХХ ст., сделанные С. Л. Рубинштейном, Л.С. Выготским, Г.С. Костюком, В. Шевчуком и другими.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю91(0)6я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА639919 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського