РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000067163<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Біологічні науки і проблеми рослинництва / ред.: П. Г. Копитко. - Умань (Черкас. обл.), 2003. - 1019 с. c. - (Зб. наук. пр. Уман. держ. аграр. ун-ту; Спец. вип.). - укp.

Висвітлено агробіологічні основи формування урожаю сільськогосподарських культур. Розглянуто питання фізіології рослин та ботаніки, мікробіології, селекції, генетики та насінництва. Проаналізовано реакцію антиоксидантних ферментних систем рослин гороху на застосування гербіцидів та біостимуляторів росту, вплив передпосівної обробки насіння біостимуляторами росту на окремі фізіологічні процеси та урожайність сої, гербіцидів на фертильність пилку озимої пшениці. Розкрито біохімічні аспекти формування ліпідного комплексу за умов засушливого клімату, вміст цукру та пігментів фотосинтезу у рослинах кукурудзи, хлорофілу в листі різних сортів яблуні залежно від системи утримання грунту, фізіолого-біохімічні засади підвищення продуктивності посівів гороху. Описано фізіологічні процеси у рослинах озимої пшениці залежно від її вирощування, ураження вірусними хворобами та застосування біологічно активних речовин і пестицидів, біологічні процеси у разі застосування біостимуляторів росту і дікопуру, мікробіологічні процеси у типовому чорноземі залежно від інтенсивності його основного обробітку в плодозмінній сівозміні Центрального Лісостепу України. Висвітлено проблеми селекції та насінництва скороспілих гібридів кукурудзи у Лісостепу та Поліссі. Описано технології вирощування сільськогосподарських культур, зокрема, польових, плодових та овочевих. Наведено агрофізичні характеристики орного шару грунту в сівозмінах з короткою ротацією за різного насичення зернофуражними культурами. Проаналізовано особливості міграції цезію-137 у кореневій системі яблуні. Розкрито вплив мінеральних добрив на урожайність кавуна за різних схем вирощування.

Освещены агробиологические основы формирования урожая сельскохозяйственных культур. Рассмотрены вопросы физиологии растений и ботаники, микробиологии, селекции, генетики и семеноводства. Проанализированы реакция антиоксидантных ферментных систем растений гороха на применение гербицидов и биостимуляторов роста, влияние предпосевной обработки семян биостимуляторов роста на отдельные физиологические процессы и урожайность сои, гербицидов на фертильность пыльцы озимой пшеницы. Изложены биохимические аспекты формирования липидного комплекса в условиях засушливого климата, раскрыты содержание сахара и пигментов фотосинтеза в растениях кукурузы, хлорофилла в листьях разных сортов яблони в зависимости от системы содержания почвы, физиолого-биохимические основы повышения продуктивности посевов гороха. Описаны физиологические процессы в растениях озимой пшеницы в зависимости от ее выращивания, поражения вирусными болезнями и применения биологическиактивных веществ и пестицидов, биологические процессы в случае применения биостимуляторов роста и дикопура, микробиологические процессы в типовом черноземе в зависимости от интенсивности его основной обработки в плодосменном севообороте Центральной Лесостепи Украины. Освещены проблемы селекции и семеноводства скороспелых гибридов кукурузы в Лесостепи и Полесье. Описаны технологии выращивания сельскохозяйственных культур, в частности, полевых, плодовых и овощных. Приведены агрофизические характеристики пахотного слоя почвы в севооборотах с краткой ротацией при разном насыщении зернофуражными культурами. Проанализированы особенности миграции цезия-137 в корневой системе яблони. Изучено влияние

минеральных удобрений на урожайность кавуна при различных схемах выращивания.


Індекс рубрикатора НБУВ: П1/2 я431 + П0 я431 + Е5 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61381/Спец.вип. Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського