Руккас А. Діяльність Військової секції при Українській дипломатичній місії у Варшаві (грудень 1919 р. - липень 1920 р.) / А. Руккас, М. Ковальчук // Київ. старовина. - 2003. - № 5. - С. 128-156. - укp.На основі документів з Архіву Інституту Ю.Пілсудського в Америці висвітлено діяльність Військової секції Української Народної Республіки в Польщі протягом 1919 - 1920 рр., показано її роль у підготовці та реалізації Варшавських домовленостей. Розглянуто важливі питання українсько-польських відносин вказаного періоду - щодо українських військовополонених на території Польщі та співпраці між збройними силами обох держав. На основании документов из Архива Института Ю.Пилсудского в Америке освещена деятельность Военной секции Украинской Народной Республики в Польше на протяжении 1919 - 1920 гг., показана её роль в подготовке и реализации Варшавских договорённостей. Рассмотрены важные вопросы украинско-польских отношений указанного периода - относительно украинских военнопленных на территории Польши и сотрудничества между вооружёнными силами обоих государств. Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)612-64(4ПОЛ)
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж14441 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|