Смолій В. М. Автоматизація процесів виробництва блоків електронних апаратів : Моногр. / В. М. Смолій; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля, Сєвєродонец. технол. ін-т. - Луганськ, 2006. - 123 c. - Бібліогр.: с. 116-121. - укp.Наведено результати теоретичних і експериментальних досліджень технологічного процесу виробництва електронних апаратів (ЕА) з метою підвищення їх надійності. Побудовано математичні моделі блоків даних апаратів і їх складових. Запропоновано методику визначення вібромеханічних параметрів складових блоків ЕА. На підставі аналізу стійкості виробу до механічних, ударних і вібраційних впливів розроблено критерії компоновки блоку ЕА та типових змінних елементів. Запропоновано критерій якості технологічного процесу виробництва ЕА, що дозволяє перетворити стійкість виробу до зовнішніх впливів в надійність, та одночасно відстежує збільшення витрат на процес виробництва. Приведены результаты теоретических и экспериментальных исследований технологического процесса производства электронных аппаратов (ЭА) с целью повышения их надежности. Построены математические модели блоков данных аппаратов и их составляющих. Предложена методика определения вибромеханических параметров составляющих блоков ЭА. На основе анализа стойкости изделия к механическим, ударным и вибрационным влияниям разработаны критерии компоновки блока ЭА и типовых сменных элементов. Предложен критерий качества технологического процесса производства ЭА, который позволяет преобразовать стойкость изделия к внешним влияниям в надежность, и одновременно отслеживает увеличение затрат на процесс производства. Індекс рубрикатора НБУВ: З973-061/069 + З85-061/069
Рубрики:
Шифр НБУВ: ВА675288 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|