Побожій С. І. "Бубновий валет" і Сумщина / С. І. Побожій. - Суми : Унів. кн., 2007. - 112 c. - Бібліогр.: с. 87-102. - укp.Розглянуто зв'язки з Сумщиною відомих митців - художників і критиків Д.Бурлюка, О.Грищенка, К.Малевича, В.Барта, Р.Фалька, І.Аксьонова, які приймали участь у діяльності художнього об'єднання "Бубновий валет". Проаналізовано твори живопису та графіки, виконані Р.Фальком на Лебединщині та в Конотопі, визначено їх роль і місце у творчості художника. Рассмотрены связи с Сумщиной известных художников и критиков - Д.Бурлюка, А.Грищенко, К.Малевича, В.Барта, Р.Фалька, И.Аксенова, принимавших участие в деятельности художественного объединения "Бубновый валет". Проанализированы произведения живописи и графики, выполненные Р.Фальком в Лебединском уезде и в Конотопе, определены их роль и место в творчестве художника. Індекс рубрикатора НБУВ: Щ143(4УКР-4СУМ)61-8 + Щ143(4РОС)61-29
Рубрики:
Шифр НБУВ: ВА692399 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|