РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000079828<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бюлетень Інституту зернового господарства Української академії аграрних наук. N 30 / ред.: Є. М. Лебідь. - Д., 2007. - 159 с. - укp.

Визначено продуктивність пізніх ярих агроценозів в північному Степу України залежно від їх видового складу. Розглянуто питання застосування біологічних препаратів на різних сортах ярого тритикале та пшениці під час вирощування в даному регіоні, формування запасів вологи залежно від погодних факторів, стану грунту та попередників. Проаналізовано сучасний стан і перспективи захисту запасів зерна від шкідливих організмів, вплив різних систем удобрення на урожайність зерна кукурудзи за умов недостатнього зволоження лівобережного Лісостепу, способів основного обробітку грунту на процеси формування урожаю озимої пшениці в східному Лісостепу, а також способів сівби та норм висіву на ріст, розвиток і урожайність сої. Висвітлено проблеми та економічні аспекти вирощування різних сортів ярого тритикале в північному Степу. Проведено оцінку комбінаційної здатності ліній кукурудзи, відібраних на розчинах сахарози з різним осмотичним тиском, селекційну оцінку самозапилених ліній кукурудзи різних генетичних плазм у південно-східному Степу, економічну оцінку виробництва насіння простих гібридів кукурудзи під час зрошення на півдні України. Описано метод добору вихідного матеріалу у процесі селекції озимої пшениці в Степу. Визначено перспективи вирощування озимого зернового тритикале в південному Степу, ефективність способів основного обробітку грунту під цукрові буряки в лівобережному Лісостепу та економічну ефективність обробки насіння кукурудзи інкрустаційними сумішами.

Определена продуктивность поздних яровых агроценозов в северной Степи Украины в зависимости от их видового состава. Рассмотрены вопросы применения биологических препаратов на разных сортах ярового тритикале и пшеницы в период выращивания в данном регионе, формирования запасов влаги в зависимости от погодных факторов, состояния почвы и предшественников. Проанализированы современное состояние и перспективы защиты запасов зерна от вредных организмов, влияние разных систем удобрения на урожайность зерна кукурузы в условиях недостаточного увлажнения левобережной Лесостепи, способов основной обработки почвы на процессы формирования урожая озимой пшеницы в восточной Лесостепи, а также способов посева и норм высеивания на рост, развитие и урожайность сои. Освещены проблемы и экономические аспекты выращивания разных сортов ярового тритикале в северной Степи. Проведены оценка комбинационной способности линий кукурузы, отобранных на растворах сахарозы с разным осматическим давлением, селекционная оценка самозапылённых линий кукурузы разных генетических плазм в юго-восточной Степи, экономическая оценка производства семян простых гибридов кукурузы в период орошения на юге Украины. Описан метод подбора исходного материала в процессе селекции озимой пшеницы в Степи. Определены перспективы выращивания озимого зернового тритикале в южной Степи, эффективность способов основной обработки почвы под сахарную свёклу в левобережной Лесостепи и экономическая эффективность обработки семян кукурузы инкрустационными смесями.


Індекс рубрикатора НБУВ: П1/2я54(4УКР)1

Шифр НБУВ: Ж69763 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського