Науковий вісник Волинського державного університету ім. Л.Українки / ред.: І. Я. Коцан. - Луцьк, 2006. - 287 с. - (Біол. науки. Фіз. культура і спорт; N 5). - укp.Розглянуто питання фізіології людини та тварин, екології, ботаніки, фізичної культури та спорту. Проаналізовано особливості кіркової біоелектричної активності та мозкового кровотоку під час розумової діяльності в осіб, які проживають на радіоактивно забрудненій території. Висвітлено динаміку питомої активності радіонуклідів у водоростях річкових екосистем, гідродинамічно розміщених з Південноукраїнською АЕС. Описано елементи технології вирощування картоплі за умов радіоактивного забруднення території Полісся. Вивчено вплив бомбезину на жовчну секрецію у щурів, тахікінів на їх жовчоутворення за умов пригнічення активності парасимпатичної нервової системи. Визначено взаємозв'язок між кислотно-лужним резервом крові, гематологічними показниками у процесі інтенсивного тренування з плавання. Рассмотрены вопросы физиологии человека и животных, экологии, ботаники, физической культуры и спорта. Проанализированы особенности кирковой биоэлектрической активности и мозгового кровотока человека при умственной деятельности на радиоактивно загрязненной территории. Освещена динамика удельной активности радионуклидов в водорослях речных экосистем, гидродинамично расположенных с Южноукраинской АЭС. Описаны элементы технологии выращивания картофеля в условиях радиоактивного загрязнения территории Полесья Волынской области. Изучены влияние бомбезина на желчную секрецию у крыс, тахикинов на их желчеобразование в условиях придавленной активности парасимпатической нервной системы. Определена взаимосвязь между кислотно-лужным резервом крови, гематологическими показателями в процессе интенсивной тренировки по плаванию. Індекс рубрикатора НБУВ: Е.я54(4УКР)3
Шифр НБУВ: Ж69212 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|