Пантюк М. П. Організація виховання дітей та молоді у дитячо-юнацьких товариствах Галичини (історико-педагогічний аспект) : Моногр. / М. П. Пантюк; Дрогоб. держ. пед. ун-т ім. І.Франка. - Дрогобич, 2006. - 87 c. - (Унів. б-ка). - Бібліогр.: с. 77-80. - укp.На підставі архівних джерел, періодичної преси досліджуваного періоду, мемуарів проаналізовано специфіку виховання дітей і молоді у дитячо-юнацьких організаціях і об'єднаннях, що діяли на початку XX ст. в Україні. Розглянуто участь у молодіжному русі відомих вітчизняних педагогів. Висвітлено генезис таких українських молодіжних організацій, як "Пласт", "Луг", "Соколи", розкрито їх зв'язки з подібними об'єднаннями за кордоном. На основе архивных источников, периодической прессы исследуемого периода, мемуаров проанализирована специфика воспитания детей и молодежы в детско-юношеских организациях и объединениях, действовавших в начале XX в. в Украине. Рассмотрено участие в молодежном движении известных отечественных педагогов. Освещен генезис таких украинских молодежных организаций, как "Пласт", "Луг", "Соколы", раскрыты их связи с подобными объединениями за рубежом. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч422(4УКР)г
Рубрики:
Шифр НБУВ: ВА686519 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|