РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000094976<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кочубей Ю. М. 
Орієнтальне мистецтвознавство в Україні в 20 - 30-х рр. ХХ ст. В.М. Зуммер (1885 - 1970) / Ю. М. Кочубей, Е. Г. Циганкова; Ін-т сходознавства ім. А.Кримського НАН України. - К. : Стилос, 2005. - 316 c. - (Наук. спадщина сходознавців). - укp.

Висвітлено особливості становлення в Україні у 1920 - 1930 рр. мистецтвознавчої школи (МШ), пов'язаної з іменами Ф.Шміта, В.Зуммера та Д.Гордєєва, яка зробила за короткий період існування значний внесок у дослідження мистецької культури народів Сходу. Представники МШ працювали в Україні, Середній Азії, Криму, на Кавказі. На підставі архівних матеріалів викладено питання про виникнення даної школи, її досягнення та драматичну долю. Наведено біографічні дані одного з найактивніших її представників - проф. В.М.Зуммера.

Освещены особенности становления в Украине в 1920 - 1930 гг. художественной школы (ХШ), связанной с именами Ф.Шмита, В.Зуммера и Д.Гордеева, которая внесла большой вклад в исследование художественной культуры народов Востока. Представители ХШ работали в Украине, Средней Азии, Крыму, на Кавказе. На основе архивных данных изложены вопросы о возникновении данной школы, ее достижениях и драматической судьбе. Приведены биографические данные одного из наиболее активных представителей - проф. В.М.Зуммера.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ10г(4УКР)61 д Зуммер В. + Щ103(5) + Т3(4УКР)61-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА670749 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського