РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000100368<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Регіональна історія та культура в сучасних дослідженнях / ред.: Г. В. Самойленко; Ніжин. держ. ун-т ім. М.Гоголя. - Ніжин, 2007. - 291 с. - (Л-ра та культура Полісся; Вип. 38). - укp.

Проаналізовано особливості становлення в литовську добу козацького землеволодіння на Правобережній Україні наприкінці XIV - на початку XVI ст. Розглянуто питання історії уніатської церкви на Уманщині наприкінці XVIII - на початку ХІХ ст. Висвітлено тенденції розвитку Густинського Свято-Троїцького монастиря Прилуцького повіту Полтавської губернії в ХІХ ст., становище духовенства Полтавської єпархії у даний період. Розкрито феномен ментальності селянства Лівобережної Наддніпрянщини як чинник національно-демократичної революції 1917 - 1920 рр. Описано аграрну політику білогвардійських урядів А.Денікіна та П.Врангеля в українських селах на основі архівних матеріалів.

Проанализированы особенности становления в литовскую эпоху казаческого землевладения на Правобережной Украине в конце XIV - начале XVI ст. Рассмотрены вопросы истории униатской церкви в Уманском регионе в конце XVIII - начале ХІХ ст. Освещены тенденции развития Густинского Свято-Троицкого монастыря Прилукского уезда Полтавской губернии в ХІХ ст., положение духовенства Полтавской епархии в данный период. Раскрыт феномен ментальности крестьянства Левобережной Надднепрянщины как фактор национально-демократической революции 1917 - 1920 гг. Описана аграрная политика белогвардейских правительств А.Деникина и П.Врангеля в украинских селах на основе архивных материалов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72039 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського