Чепіль М. М. Формування національної свідомості учнівської молоді Галичини (1848 - 1939 рр.) : Навч. посіб. для студ. пед. спец. / М. М. Чепіль. - Дрогобич : Коло, 2005. - 539 c. - Бібліогр.: с. 426-485. - укp.Викладено теоретичні та практичні аспекти формування національної свідомості (НС) учнівської молоді Галичини протягом 1848 - 1939 рр. Розглянуто складові НС в українській педагогіці даного періоду, а також форми, методи та засоби формування НС української молоді краю. Проаналізовано діяльність школи, церкви, просвітницьких і молодіжних організацій у напрямку формування НС підростаючого покоління. Изложены теоретические и практические аспекты формирования национального сознания (НС) ученической молодежи Галиции на протяжении 1848 - 1939 гг. Рассмотрены слагаемые НС в украинской педагогической науке данного периода, а также формы, методы и средства формирования НС украинской молодежи края. Проанализирована деятельность школы, церкви, просветительских и молодежных организаций в направлении формирования НС подрастающего поколения. Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР331)0-298 + Ф51(4УКР331) + Ч33(4УКР3)5 я73-1
Рубрики:
Шифр НБУВ: ВА674731 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|