Гуманізація навчально-виховного процесу : наук.-метод. зб. Вип. 46 / ред.: В. І. Сипченко; Слов'ян. держ. пед. ун-т. - Слов'янськ, 2009. - 369 с. - укp.Описано методику дослідження патріотичних почуттів молодших школярів загальноосвітніх шкіл. Розкрито психолого-педагогічні аспекти роботи з учнями девіантної поведінки, теоретичні аспекти проблеми формування в педагогів готовності до реабілітаційної роботи з соціально дезадаптованими підлітками. Визначено психологічні умови формування саморегуляції особистості в ранньому юнацькому віці. Висвітлено організаційно-методичні умови формування готовності студентів до професійної комунікації, методологічні засади студентського самоврядування, особливості соціалізації студентів у громадських об'єднаннях. Розглянуто питання впровадження інформаційних технологій в навчальний процес. Наведено вимоги щодо використання мультимедійних засобів у навчально-виховному процесі. Описана методика исследования патриотических чувств младших школьников общеобразовательных школ. Раскрыты психолого-педагогические аспекты работы с учениками девиантного поведения, теоретические аспекты проблемы формирования у педагогов готовности к реабилитационной работе с социально дезадаптированными подростками. Определены психологические условия формирования саморегуляции личности в раннем юношеском возрасте. Освещены организационно-методические условия формирования готовности студентов к профессиональной коммуникации, методологические основы студенческого самоуправления, особенности социализации студентов в общественных объединениях. Рассмотрены вопросы внедрения информационных технологий в учебный процесс. Приведены требования по использованию мультимедийных средств в учебно-воспитательном процессе. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч34(4УКР)01
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69955 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|