РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000111018<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Савченко Н.  
Дитячо-юнацький туризм і краєзнавство сьогодні та у майбутньому / Н. Савченко // Позашк. освіта та виховання. - 2008. - № 2. - С. 47-51. - Бібліогр.: назв. - укp.

Розглянуто один із ефективних напрямів позашкільної освіти дитячо-юнацький туризм і краєзнавство, що дозволяє поєднувати навчання і виховання дітей та підлітків. Окреслено витоки становлення та створення системи дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, що почалися у 1930 р. зі створення в Харкові при Наркомосвіти УРСР та ЦК ЛКСМУ Центральної дослідної дитячої екскурсійної станції, яка була зобов'язана керувати всією дитячою екскурсійно-туристичною справою в Україні. Розкрито сучасну структуру мережі центрів туризму в Україні та їх головне завдання. Зосереджено увагу на основних напрямах діяльності центрів туризму - здійснення навчально-виховної, організаційно-масової та інформаційно-методичної роботи. Зокрема, висвітлено участь дитячих туристсько-спортивних об'єднань у всеукраїнських змаганнях з різних видів туризму, туристських походах за напрямом діяльності гуртків, всеукраїнських конференціях, де діти можуть обмінятися досвідом організації краєзнавчих досліджень, продемонструвати свої здобутки тощо. Акцентовано увагу на такому важливому завданні центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, як змістовний відпочинок та оздоровлення дітей.

Визначено роль високопрофесійних педагогічних кадрів в організації туристсько-краєзнавчої роботи та значення методичної допомоги в підвищенні їх кваліфікації, а також основні завдання, які мають вирішувати педагогічні колективи центрів туризму.


Ключ. слова: дитячо-юнацький туризм і краєзнавство, мережа, центри туризму, навчально-виховна робота, організаційно-масова робота, інформаційно-
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.385.4

Рубрики:

  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського