РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000111472<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Експансіонізм російського царату щодо України у другій половині ХVII - ХVІІІ ст. : хронол. довід. / уклад.: Ю. С. Степанчук; Ін-т історії, етнології і права Вінниц. держ. пед. ун-ту ім. М.Коцюбинського. - Вінниця : О.Власюк, 2008. - 110 c. - Бібліогр.: с. 100-107. - укp.

Подано фактичний матеріал з історії України періоду Гетьманщини, впорядкованого за хронологічним принципом. Висвітлено події, пов'язані з наступом російського царату на українську автономію у другій половині XVII - XVIII ст. Наведено інформацію про конфлікт між козацькою старшиною і командуючим московськими військами Потьомкіним, діяльність Малоросійського приказу у Москві, "Трактат про вічний мир" між Москвою і Польщею (1686), закриття та переведення Чернігівської друкарні до Москви (1724).

Подан фактический материал из истории Украины периода Гетманщины, упорядоченный по хронологическому принципу. Освещены события, связанные с наступлением русского царского режима на украинскую автономию во второй половине XVII - XVIII вв. Приведена информация о конфликте между казацкой старшиной и командующим московскими войсками Потемкиным, деятельности Малороссийского приказа в Москве, "Трактате о вечном мире" между Москвой и Польшей в 1686 г., закрытии и переводе Черниговской типографии в Москву в 1724 г.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)46 + Т3(2)46-69

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА706250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського