РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000113963<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мова та історія : зб. наук. пр. Вип. 100. На пошану відомого сучасного журналіста і редактора А.М. Сафронової / ред.: С. В. Лихоманенко. - К., 2009. - 94 с. - укp.

Висвітлено перспективи дослідження східних мов у аспекті вивчення взаємозв'язків мовно-культурного простору протоукраїнського Трипілля. Проаналізовано особливості трактування орфографічних норм у статті І. Нечуя-Левицького "Сьогочасна часописна мова на Україні". Розглянуто питання формування та розвитку української суспільно-політичної лексики. Визначено дуалістичне світосприйняття як міфологічну і психологічну основу розвитку мовностилістичного явища паралелізму в китайській поезії. Наведено класифікацію японської пасивної лексики на основі її контрастивного аналізу у різних лексикографічних джерелах. Розкрито генезу та синтез масової турецької літератури в ХХ ст.

Освещены перспективы исследования восточных языков в аспекте изучения взаимосвязей языково-культурного пространства протоукраинского Триполья. Проанализированы особенности трактования орфографических норм в статье И. Нечуя-Левицкого "Современный журнальный язык на Украине". Рассмотрены вопросы формирования и развития украинской общественно-политической лексики. Определено дуалистическое мировосприятие как мифологическая и психологическая основа развития языковостилистического явления параллелизма в китайской поэзии. Дана классификация японской пассивной лексики на основе её контрастивного анализа в разных лексикографических источниках. Раскрыты генезис и синтез массовой турецкой литературы в ХХ ст.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш1я434

Шифр НБУВ: Ж69096 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського